جواد کاظمیان: اگر پنالتی‌زن تیم باشم،۱۷گل در لیگ می زنم

جواد کاظمیان با عالی توصیف کردن اردوی آماده سازی تیم فوتبال پرسپولیس دراتریش گفت: فکر نمی کنم پرسپولیس و سایر باشگاه‌های ایرانی در چند سال اخیر در چنین کمپی اردو زده باشند. اینجا همه چیز عالی است و مطمئنأ بازیکنان پرسپولیس در این اردو می توانند به آمادگی آرمانی نزدیک شوند.


به گزارش ایسنا؛ جواد کاظمیان افزود: اگر سه ملی پوش امید پرسپولیس و الونگ الونگ هم به اتریش می آمدند هیچ کمبودی وجود نداشت. با این وجود فکر می‌کنم برپایی اردوی آماده سازی در مکانی که از هر لحاظ بهترین کیفیت را دارد تأثیر زیادی در افزایش آمادگی بازیکنان دارد.


مهاجم پرسپولیس درباره بازی پرسپولیس و لاتزیو گفت: این درست که ما از این تیم ایتالیایی ۴ گل دریافت کردیم؛ اما، انصافاً بازی خوبی را ارائه دادیم و من می توانم به جرأت بگویم که بیش از ۴۰ درصد بازی در اختیار ما بود. ما یک گل از روی نقطه پنالتی دریافت کردیم که پنالتی نبود. دو گل دیگر هم روی اشتباهات فردی به ثمر رسید ضمن آن که ضربه‌ی مهرزاد معدنچی و یک بازیکن خارجی تازه وارد پرسپولیس هم به تیر دروازه حریف خورد.


کاظمیان درباره گلزنی خودش به لاتزیوگفت: مهم گل زدن در بازی‌های رسمی است؛ در دیدار با لاتزیو گل قشنگی با پای چپ زدم. اگر کمی حرفه ای تر عمل می کردیم می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.


شماره نه پرسپولیس تصریح کرد: هدف من گلزنی در بازیهای رسمی پرسپولیس است و همان‌طور که قبلأ قول داده بودم، اگر پنالتی زن تیم باشم ۱۷ یا ۱۸ گل در رقابت‌های لیگ برتر می زنم.


کاظمیان در پایان گفت: بازی با لاتزیو و تیمی مثل ویگان انگلیس که فصل گذشته نائب قهرمان جام اتحادیه انگلیس شده است، تأثیر خاصی در افزایش انگیزه و روحیه بچه ها دارد و در این بازی‌ها مربیان می توانند ضمن شناسایی نقاط ضعف و قدرت تیم از میزان آمادگی بازیکنان بیشتر مطلع شوند.


کاظمیان افزود: تیم لاتزیو با اکثر نفرات اصلی اش به مصاف پرسپولیس آمد و آنها در آخرین بازی تدارکاتی خود با پرسپولیس بازی کردند؛ اما، ما در شرایطی به مصاف حریف ایتالیایی رفتیم که تازه به اتریش آماده بودیم و در اوج تمرینات فشرده بدنسازی قرار داشتیم.