جوانان استقلال، امیدهای بختیاری زاده

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز در نیم فصل دوم امیدش به جوانان بومی است.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال استقلال  اهواز در نیم فصل دوم با تنها ۹ بازیکن بزرگسال در رقابت‌های لیگ پانزدهم حضور دارد، دیگر بازیکنان همگی زیر ۲۳ سال هستند این نشان می‌دهد که تمرکز مسئولان و مربی تیم استقلال اهواز بیش از پیش روی بازیکنان بومی است، علت این بومی گرایی کمبود بودجه باشگاه استقلال اهواز است.
 
کارون یعقوبی مدیر عامل باشگاه استقلال اهواز در این باره گفت: ما به دلیل مشکلات مالی می‌خواهیم بیشتر به بازیکنان بومی توجه کنیم. این اتفاق به نظر می‌رسد مشکل بزرگ باشگاه استقلال اهواز در نیم فصل دوم باشد چون در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل بسیاری از بازیکنان مشهور و تأثیر گذار استقلال اهواز از این تیم جدا شدند و به ناچار سیاوش بختیاری زاده سرمربی آبی‌ها سراغ بازیکنان امید استقلال اهواز رفته بود اما برخلاف تصور بسیاری همین جوانان در دیدار مقابل تیم پرستاره و با تجربه ملوان توانست به تساوی یک بر یک دست پیدا کند.

گل استقلال اهواز را میلاد پاک پرور ۲۱ ساله زد، گلی که به زیبایی از پشت محوطه جریمه به ثمر رسید.
 
عملکرد پاک پرور و دیگر جوانان استقلال اهواز نشان داد که سیاوش بختیاری زاده می‌تواند در نیم فصل دوم روی آنها حساب کند، جوانانی که بدون چشم داشت مالی برای استقلال اهواز بازی می‌کنند قرارداد بسیاری از آنها به ۵۰ میلیون هم نمی‌رسد.
 
سرمربی آبی‌های اهواز در این باره گفت: جوانان خوزستان تکنیک‌های نابی دارند که با آن توانستند یک امتیاز با ارزش را مقابل ملوان بندر انزلی به دست بیاورند. هواداران استقلال اهواز هم به شدت از این بازیکنان  جوان تیمشان پشتیبانی کردند و حتی پس از بازی با ملوان آنها را تشویق کردند.
 
بختیاری زاده درباره پشتیبانی هواداران از بازیکنان جوان اظهار کرد: مردم خوزستان انسان‌های دقیق و فوتبال شناسی هستند و این پشتیبانی آنها ما را به ادامه فصل امیدوار می‌کند.
 
سید هادی طباطبائی سرمربی تیم ملی امید ایران نیز معتقد است استقلال اهواز به دلیل جوان گرایی می‌تواند در آینده نتیجه لازم را به دست آورد.
 
عادل کلاه کج کاپیتان این فصل استقلال اهواز هم معتقد است که تیمش می‌تواند با جوانان مستعدی که دارد در لیگ برتر باقی بماند.

وی گفت: جوانان ما باید قدر خودشان را بدانند آنها توانایی این را دارند که به تیم برای بقا در لیگ کمک کنند.
 
تیم فوتبال استقلال اهواز در لیگ پانزدهم با کسب تنها شش امتیاز قعر نشین است و  فاصله‌اش با تیم‌های بالاتر از خود به ترتیب ۶، ۸ و ۱۰ امتیاز است، با وجود فاصله کم استقلال اهواز با رقیبان ته جدولی به نظر می‌رسد که بقای این تیم در لیگ برتر خیلی دور از دسترس نباشد.
 
انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ February 2016 | 2:16 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.