جوان روسی مادر بزرگش را زنده زنده خورد!

جوان قاتل که با لباس آغشته به خون بالای سر جسد تکه تکه شده مادر بزرگش ایستاده بود جملاتی از کتاب مقدس را زمزمه می کرد و صلیبی نیز در دستش گرفته بود!/اصلا ازاین کار پشیمان نیستم امااز این ناراحتم که دیگر دست پخت مادر بزرگم را نمی چشم.


به گزارش  بی باک، “سرجی” جوان ۲۶ ساله روسی در اقدامی عجیب و وحشیانه مادر بزرگ ۶۰ ساله خود را زنده زنده خورد!

او اول دستان و پاهای مادر بزرگش را بست و با یک تکه آینه شکسته پیر زن را مجروح کرد و سپس شروع به درآوردن چشمهای مادر بزرگش کرد و در حالی که پیر زن بی چاره هنوز زنده بود بدنش را تکه تکه کرد و گوشتش را خورد.

پیر زن که به سختی درد می کشید برای فرار از دست نوه وحشی خود تلاش می کرد اما با این کار جوان وحشی خشمگین و دست به کار وحشیانه تری زد و زبان پیر زن را برید و قطعه ای از آن را خورد که باعث مرگ آن پیر زن شد.

همسایه ها که صدای ناله و فریاد پیر زن را شنیده بودند با پلیس تماس گرفتند امّا پلیس پس از وارد شدن به خانه با صحنه ای عجیب و تاسفبار مواجه شد.

جوان قاتل که با لباس آغشته به خون بالای سر جسد تکه تکه شده مادر بزرگش ایستاده بود جملاتی از کتاب مقدس را زمزمه می کرد و صلیبی نیز در دستش گرفته بود!

این جوان وحشی در اعترافاتش گفت: اصلا از این کار پشیمان نیستم اما از این ناراحتم که دیگر دست پخت مادر بزرگم را نمی چشم.


۲۸ مهر ۱۳۸۹

3 نظر برای "جوان روسی مادر بزرگش را زنده زنده خورد!" ارسال شده
  1. ناشناس گفت:

    پناه برخدا ازاین همه ضلالت وگمراهی!

  2. شیما گفت:

    همش به خاطر اینه که از کتاب مقدسشون هر برداشتی که دلشون بخواد میکنن و یکی هم پیدا نمیشه که بهشون بفهمونه عقایدشون اشتباهه واقعا باید خدا رو شکر کنیم که مثل اینا نیستیم

  3. تلا گفت:

    خاک تو سرش

نظرات بسته شده است.