حادثه برای کارکنان سایپا در کاشان/ تصاویر تبهکاری که از زمان تاسیس مترو جیب‌بری می‌‌نمود

خلاصه اخبار حوادث؛ در حال بروزرسانی

به گزارش خبرینه و به نقل از مُخبر حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اخبار حوادث و انتظامی امروز، در این بسته خـبـری گردآوری شده است.

رئیس پلیس راه استان اصفهان از تصادف یک دستگاه اتوبوس با تریلی در شب گذشته خـبـر داد.


نوجوانی که با سوء به کار گیری اطلاعات کارت بانکی پدر دوستش اقدام به برداشت غیر مجاز مبلغ ۲۵ میلیون ریال کرده بود ،در زاهدان شناسایی و دستگیر شد.


با تلاش ماموران پلیس فتا استان فردی که با به کار گیری سایت ‌های همسریابی باعث اغفال دختران نوجوان شده بود شناسایی و دستگیر شد.


معاون پلیس فتا با اعلام اینکه این هکر مهاجم، ممکن است عربستانی نباشد بیان کرد: هشدار و هشدارهای پلیس فتا مانع نفوذ این هکر به سایت و شبکه سازمان ‌های دیگر شد.


مار سمی که به داخل موتور خودرو رفته بود، با تلاش آتش نشانان به دام افتاد.

آتش سوزی خودرو سواری در پارکینگ ساختمان مسکونی با تلاش آتش نشانان خاموش شد.


مردی که از زمان راه اندازی مترو دست به جیب بری در ایستگاه مترو زده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.


مردی که سحرگاه چهارشنبه گذشته به جرم قتل‌عام اعضای خانواده‌ای در زندان به دار آویخته شد از طرف زندانیان و نگهــــــبانان بی‌رحم ترین جنایتکار تاریخ جنایی دهه‌‌های اخیر لقب گرفته است.


جوانی که متهم است با همدستی دوستش پدرش را به خاطر پول به قتل رسانده، اتهام قتل را انکار نمود و بیان کرد اعترافاتش ساختگی بوده‌است.عاقبت دردناک سوال پرسیدن مرد ۵۴ ساله از پلیس+عکس‌ها
مردی که برای سوال کردن از پلیس به شیشه ماشین او کوبیده بود به شدت مورد ضرب و جرح پلیس قرار گرفت.

قتل زن جوان برای ربودن فرزندانش/عاقبت دردناک سوال پرسیدن مرد 54 ساله از پلیس+عکس‌هاقتل زن جوان برای ربودن فرزندانش/قاتل قبل از فرار دستگیر شد
یک مرد اهل ” لهستان ” به اتهام قتل یک زن بازداشت شد .

انتهای پیام/