حدادعادل باز هم به میدان آمد


images/20061005/10.jpg آیین گشایش ششمین دوره مسابقات فوتبال جام رمضان ویژه کارکنان و نمایندگان ملت چهارشنبه شب با حضور غلامعلی حداد عادل رئیس مجلس شورای اسلامی در مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی “مهر”، این دوره مسابقات فوتسال جام رمضان که تحت عنوان حیدر کرار برگزار می شود با حضور دکتر غلامعلی حداد عادل، رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان ملت، محمد علی آبادی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی، افتتاح شد.
در این مراسم تیم های حاضر در این دوره مسابقات که در میان آنها تیم های خبرنگاران، نمایندگان الف و ب مرکز پژوهش های الف و ب، شورای نگهبان، محافظین ریاست، حراست، یاران (پیشکسوتان و قوانین) به چشم می خورد از مقابل جایگاه ویژه ریاست رژه رفتند.
مسئول برگزاری مسابقات فوتبال جام رمضان ویژه کارکنان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص برگزاری این بازی ها اظهار داشت: از آنجا که نمایندگان بیشتر وقت خود را صرف امور روزمره و یا فعالیت های سیاسی می کنند با حضور دراین بازی ها در زمینه ورزش نیز تحرک یافته و ضمن آشنایی با مسائل این حوزه بهتر می توانند برای امور ورزشی تصمیم گیری نمایند.