محصولات دانلودی

حراج شماره تلفن‌‌های ۱۳ میلیون تومانی

حراج شماره‌‌های رند از سوی همراه ادامه دارد، در لیست فروش این شماره‌ تلفن‌‌ها، سیمکارت ‌های ۱۳ میلیون تومانی نیز وجود دارد.

حراج شماره‌‌های رند

حراج شماره‌‌های رند از سوی همراه ادامه دارد، در لیست فروش این شماره‌ تلفن‌‌ها، سیمکارت ‌های ۱۳ میلیون تومانی نیز وجود دارد.

در پی حراج شماره‌‌های رند همراه اول به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، این شرکت اعلام کرده است که در حال حاضر تعدادی شماره تلفن رند گلچین از استان‌‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، فارس و سیستان‌و بلوچستان به مزایده گذاشته شده است.

در لیست منتشر شده شماره تلفن‌هایی با قیمت ۱۳، ۸ و ۵ میلیون تومان به چشم می‌‌خورد که همگی این شماره‌‌ها به قیمت پایه در سایت هماره اول منتشر شده است، ‌از این رو ممکن است هر شماره تلفن حتی بیش از مبالغ تعیین شده به فروش برسد.

چندی پیش و درآستانه سالروز سی و هفتمین روز پیروزی انقلاب اسلامی، دو شماره تلفن انقلابی خود را به مزایده گذاشته بود. چند شب مانده به پایان حراج بزرگ شماره تلفن‌‌های رند همراه اول، شماره تلفن‌‌های انقلابی به مبلغ پایه پنج و هفت میلیون تومان به حراج گذاشته شد.

پیش از این نیز همواره شماره تلفن‌‌های رند مشتری‌‌های زیادی داشته‌اند که این بار همراه اول با به مزایده گذاشتن شماره‌ تلفن‌‌های رند خود بازار پر رونقی برای خود ایجاد کرده است.

اقتصاد نیوز

اخبار مرتبط:

گران‌ترین شماره رند موبایل به فروش رفت

حراج دوباره شماره‌‌های رند موبایل

شماره رند تلفن ثابت الان چقدر می‌‌ارزد؟!

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ February 2016 | 10:53 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما