حرفهای جدید زهرا امیر ابراهیمی

به گزارش پارسینه، زهرا امیر ابراهیمی، بازیگر جنجالی بعد از خروج از کشور اخیرا در خصوص فیلم غیراخلاقی منتسب به وی گفته است:قصه از آنجایی شروع شد که فیلمی که اسمش را مستهجن گذاشتد به من منتسب شد، بارها بازجویی شدم و بارها گفتم که این سی .دی به من مربوط نمی شود، چنین اتفاقی به زندگی من بسیار ضربه زد.

وی در این مصاحبه که در شبکه های اجتماعی پخش شده است، گفته: مدتها تنها از خانه بیرون نمی رفتم، چون از عکس العمل مردم مطمئن نبودم، به من می گفتند باید فراموش شوی و من می پرسیدم چرا؟ چرا باید فراموش شوم؟

امیرابراهیمی سپس به تحلیل مشکلات جامعه ایران پرداخت و مدعی شده : ما اجازه نداریم بلند درباره عشق مان حرف بزنیم. اینها در کتابهای آموزشی ایران ، درس داده نمی شد!

این بازیگر جنجالی اظهار داشت:خیلی ها فکر می کنند کادر شخصیت های و فیلم های صداوسیما یک فرشته هایی لای زر ورق هستند که سریالشان را بازی می کنند و می روند، در صورتی که اینها هم ۹۰ درصدشان همان نوع زندگی مردم کوچه و بازار را دارند.

به گزارش پارسینه، امیر ابراهیمی همچنین اظهار داشته : تک تک آدمهای ایران ممکن است در این اتفاقی که برای من افتاد، دست داشته باشند، ولی مردم ما خیلی مهربان هستند، شاید پشیمان شده باشند، شاید فهمیده باشند که چقدر من از این اتفاق ضربه خوردم و امروز دلم برای ایران تنگ شده!

گفتنی است زهرا امیرابراهیمی ۲۹ ساله است، وی با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی نرگس(۱۳۸۵) به شهرت رسید. وی همچنین در دو فیلم سینمایی “سفر به هیدالو” (۱۳۸۴) و “انتظار” (۱۳۷۹) بازی کرده است.میرابراهیمی پس از خروج از ایران ، در فرانسه سکنی گزید و در فیلم «زنان بدون مردان» ساخته شیرین نشاط و تاتر «رویای طاهرگان خاموش» به همراه شبنم طلوعی(بازیگر بهایی) به ایفای نقش پرداخته است.

۲۱ مرداد ۱۳۸۹


نظرات بینندگان:

فرشته هم نباشند, شیطان نیستند

راستی چه کسی پاسخ ابروی ریخته شده ی این خانم را می دهد؟همه ی انهایی که فیلمش را فروختند وهمه ی انهایی که فیلمش را دیدند ویا….

فرض کنیم آن فیلم درست این خانم گناهکار – پس ستر گناه چه می شود ؟
چه کسی می تواند ادعا کند که از این خانم گناه کار تر نیست ؟ کدام یک از ما هستیم که نمی ترسیم از گناهی که بر ملا شود؟ کدامیک از ما خدا را به ستار العیوبی اش نمی شناسیم؟
حتی بر فرض که آنچه منتشر شد راست باشد ! چه کسی گناه کار تر است؟ آنکه در خلوتی بوده یا انکه آبرویی مبرد – قبح خلافی را میریزد دل بنده ایی از بندگان خدا را میشکند؟ تا چه رسد به اینکه این خانم خلافی نکرده و این تهمتی بوده و بس!!!!
نکند خدا به تاوان دلشکسته بنده اش پرده از اعمالمان بردارد و آبرویمان را بریزد

اگر بیگناه باشد وای به حال ما که براحتی با آبروی یک دختر بازی کردیم

چرا عاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی؟!