آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

حرکت تماشایی علی کریمی در سایت رسمی بایرن

شنبه، دیدار ایرانی‌های بوندس‌لیگا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.


پس از این دیدار مربیان بایرن مونیخ و هانوفر نظر خود را در این باره بیان کردند.


پتر نویرورر، سرمربی هانوفر در این باره گفت:« به ندرت پیش می‌آید که من از تساوی برابر بایرن نارا�­ت باشم؛ اما، امروز کمی ناامید شدم. تا دقیقه‌ی هشتاد و نهم پیروزی در دستان ما بود و گل دیر هنگام تساوی آنها به طور طبیعی ما را نارا�­ت کرد. البته درباره‌ی عملکرد هانوفر به هیچ عنوان ناامید و ناراضی نیستم.»


فلیکس ماگات سرمربی بایرن مونیخ هم گفت:« یک بازی زمینی و عالی بود. هانوفر شروع بسیار خوبی داشت و ما به فرصت زیادی نیاز داشتیم تا خودمان را پیدا کنیم. در نیمه دوم هم مشکلات فراوانی در راه به دست آوردن تساوی و یک امتیاز داشتیم.»


سایت بایرن مونیخ هم در گزارش بازی دیروز خود به �­رکت جالب کریمی در دقایق پایان نیمه نخست اشاره کرد و نوشت:« کریمی در دقیقه چهل و چهارم نیمه نخست در بهترین نمایشش تا این دقیقه از بازی دو بار دابروفسکی را در گوشه چپ م�­وطه جریمه هانوفر غافلگیر کرد و با ضربه‌ای دقیق به گوشه دروازه‌ هانوفر ص�­نه زیبایی را در ورزشگاه بوجود آورد. این بدشانسی بایرن بود که توپ وارد دروازه نشد.»