حریم ریل‌های قطار شهری شاهد خودکشی یک مسافر نوجوان بود

نوجوانی ۱۹ ساله با پرتاب خود از سکوی جنوبی مقابل قطاری که قصد توقف در ایستگاه مترو بهارستان را داشت، خودکشی کرد.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، این نوجوان «روح‌اله _ ی» نام داشت و حدود ساعت ۱۰:۳۵ در ایستگاه بهارستان اقدام به خودکشی کرد. سر این پسر نوجوان پس از پریدن مقابل قطار مترو به حریم ریل اصابت کرد و متلاشی شد و در دم جان باخت.


براساس مشاهدات خبرنگار ایسنا در موقعیت حادثه، این نوجوان ۱۹ ساله کفش کتانی به پا و شلوار جین و پیراهن اسپرت نارنجی رنگ به تن داشت و هنگام اقدام به خودکشی، تنها مرد مسافر میانسال که در میانه سکو منتظر ورود قطار ایستاده بود، شاهد صحنه دلخراش اقدام مرگبار این نوجوان بوده است که ماجرا را برای پلیس تشریح کرد.


در این حال با توجه به مدارک شناسایی که همراه این نوجوان بود، هویت وی احراز شد.

سرهنگ گل‌عنبر، رییس کلانتری ۱۰۹ «بهارستان» به ایسنا اعلام کرد: انگیزه اقدام به خودکشی نوجوان ۱۹ ساله برای پلیس روشن نیست.


از سوی دیگر یکی از مسوولان فروش بلیت ایستگاه مترو «بهارستان» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا گفت: «این نوجوان را به دفعات در حریم ایستگاه مشاهده کرده‌ و حتی با هم احوالپرسی هم داشته‌ایم، اما هیچ عکس‌العمل غیرعادی از سوی وی پیش از اقدام به خودکشی مشاهده نکرده بودم.»


همچنین درحالی که شاهدان حادثه اذعان داشتند که «روح‌الله»، خود را مقابل قطار در حال توقف در ایستگاه پرت کرده است، به طوری که تنها ۵۰ متر تا توقف کامل قطار باقی مانده بود، سرهنگ مهدی احمدی، رییس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ بر این که «هنوز برای پلیس مشخص نیست که این نوجوان را مقابل قطار انداخته باشند و یا خود، دست به خودکشی زده است» تأکید داشت.


متاسفانه برخورد غیرمسوولانه برخی افراد در متروی بهارستان با تعدادی از خبرنگاران و همکاری نکردن آنها با رسانه‌ها جهت بررسی این حادثه با طرح این موضوع که «اینجا هیچ اتفاقی نیفتاده و این حادثه خارج از مترو رخ داده است» باعث متشنج شدن فضا و درگیری با یکی از خبرنگاران حاضر در محل شد.