حمله‌ی هوینس به بالاک: او تنها برای پول بایرن را ترک می‌کند!

اولی هوینس مدیر بایرن از جدایی بالاک از بایرن بسیار مطمئن است. «انگیزه رفتن این بازیکن چندان ورزشی نیست.» این عقیده و نظر هوینس درباره‌ی بالاک و جدایی او از بایرن است.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اولی هوینس درباره‌ی انگیزه‌های جدایی بالاک از بایرن گفت:« همواره برایم روشن بود که میشائیل برای آشنایی با زبان و فرهنگ جدید تمایل چندانی ندارد و همیشه در پی پول بوده است.» و برای همین هم سران بایرن هرگز نکوشیدند کاپیتان تیم آلمان را از تصمیمش بازدارند.


هوینس ادامه داد:« خنده‌دار است که بایرن بخواهد با شخص آبراموویچ به رقابت بپردازد.»


به نظر می‌رسد مدیر بایرن در پیوستن بالاک به چلسی با رییس ثروتمندش هیچ تردیدی ندارد. البته او هیچ رنجشی از بالاک به دل ندارد:« من با این موضوع هیچ مشکلی ندارم، آن هم هنگامی که بازیکنی پس از چهار سال می‌خواهد تغییر تیم بدهد.»


مدیر بایرنی‌ها تنها شیوه‌ی رفتن و ترک بایرن را نگران کننده می‌داند:« او می‌بایست بزرگوارانه بیاید و بگوید من می‌روم چون درآمد بیشتری را در نظر دارم. رفتن و تغییر رویه بالاک چیزی است که از مدت‌ها پیش گرفته شده است.»


هوینس از عقیده کارل هاینس رومینیگه رییس بایرن درباره بازیکن جانشین بالاک استفاده کرد و گفت: «این رویایی برای ماست. ما بازیکنان کاملی را می‌خواهیم، بازیکنی که خوب بازی کند و به بازی و میدان اشراف کامل داشته باشد. بازیکنان جوان را هدایت کند و سیاست‌های تیمی را به بهترین شکل پیگیری کند.»


هوینس سوت تماشاگران بایرن علیه بالاک را ناپسند دانست و آن را شیوه بایرن ندانست:« میشائیل وداع باشکوهی در بایرن خواهد داشت.»