حمله بوکسور به یک روحانی در اسلامشهر

یک روحانی در اسلامشهر به شدت مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از میزان، این روحانی به نام محسن فراهانی در این رابطه اظهارکرد: یک خانم به همراه سه مرد جوان در کوچه ‌های شهرک جانبازان قائمیه در حال انجام حرکاتی زننده بودند. من به داروخانه رفتم و برای فرزندم شربت گرفتم و برگشتم، با این حال دیدم این افراد همچنان درحال تکرار کارهای خود هستند.

وی افزود: من سمت آن‌ها رفتم و نسبت آن‌ها را پرسیدم اما آن‌ها جوابی نداشتند. در ادامه به آن‌ها گفتم حتی اگر شما زن و شوهر هم باشید خیابان جای این کارها نیست که با گفتن این جمله آن خانم فرار نمود و یکی از آن سه نفر به یک باره با مشت به گیجگاه من زد.

فراهانی تصریح نمود: پیشانی، سمت چپ و راست گردن، روی گونه ‌ها و چشمان من در این درگیری آسیب دید و در آن میان تنها کاری که من انجام دادم بستن گاردم بود تا با چاقو به من ضربه نزند.

این روحانی جوان تصریح نمود: آن‌ها سه فرد جوان بودند که در هنگام درگیری دو نفر از آن‌ها به عقب رفتند و یک نفرشان مرا مورد ضرب و شتم قرار داد که پس از تحقیقات ما مشخص شده این فرد شخصی با نام«م.ا» و از بوکسورهای این منطقه بوده است که اتفاقا در ماه ‌های اخیر بنرهای مربوط به او نیز در قائمیه نصب شده است.

وی خاطرنشان نمود: این آقا چون بوکسور بوده و فکر می‌ کرده زورش زیاد است به راحتی یک روحانی را مورد ضرب و شتم قرار می‌ دهد. گله من این است که حتما باید برای من هم اتفاقی مثل شهید خلیلی یا دو فقره دیگری که چشمشان تخلیه شد بیفتد تا مسئولان پیگیر چنین اموری شوند.