حمید استیلی: نمی‌توان قهرمان جام حذفی را حدس زد

حمید استیلی گفت: تیم پرسپولیس برای دیدار برگشت فینال جام حذفی آماده است.


مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: پس از بازی برق شیراز تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشته‌ایم و بازیکنان درآمادگی کامل به سر می‌برند.


وی تصریح کرد: کریم باقری نیز کاملا بهبود یافته است و روز جمعه برابر سپاهان به میدان می‌رود. او بازیکن با تجربه‌ای است. حضورش در میدان اعتماد به نفس مضاعفی به تیم خواهد داد. بادامکی نیز که از ناحیه‌ی کمر دچار آسیب دیدگی شده بود مشکلاتش برطرف شده است و درا ین دیدار حضور خواهد داشت.


استیلی همچنین در مورد مهرداد اولادی نیز گفت: او هنوز به تمرینات پرسپولیس نیامده است. قرار بود که اولادی به الشباب باز گردد و پرسپولیس نیز از این انتقال برخی از مشکلاتش را حل کند. اما در نهایت به دلیل مشکلات موجود این بازیکن نتوانست به امارات باز گردد و حضورش در پرسپولیس نیز به نفع تیم خواهد بود.


وی افزود: دنیزلی در مورد اولادی از من اطلاعاتی را خواست و به دلیل اعتقادی که به او داشتم معتقدم که اولادی می‌تواند در پرسپولیس یا هر تیم دیگری موفق باشد. او یک پرسپولیسی است و از پرسپولیس به تیم ملی راه یافته است و تحت هر شرایطی حضورش در پرسپولیس مفید خواهد بود.


مربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: ‌به دلیل توانمندی‌های اولادی امارات برای این بازیکن کوچک است، او لیاقت بازی در لیگ‌های اروپایی را دارد اما، دوری از فوتبال طی ماه‌های گذشته در نهایت به ضررش تمام خواهد شد.


استیلی اظهار کرد: شخصا علاقمند بودم که اولادی در فینال جام حذفی در کنار تیم می‌بود، اولادی از خلاقیت بالایی برخوردار است.


وی همچنین با تمجید از عملکرد ساها، الونگ و فرشید کریمی در بازی‌های اخیر پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان خارجی پرسپولیس شرایط خوبی دارند و بازی‌های خوبی به نمایش می‌گذارند، فرشید کریمی نیز در بازی با برق شیراز ثابت کرد که می‌تواند یک دروازه‌بان مطمئن برای پرسپولیس باشد.


استیلی در ادامه با تاکید بر این که نسبت به بازی رفت شناخت پرسپولیس از سپاهان بهتر و بیشتر شده است، افزود: دنیزلی تیم را هماهنگ کرده است و بازی برگشت متفاوت با سایر بازی‌های گذشته خواهد بود.


وی به ایسنا گفت: فوتبال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. جذابیت فوتبال نیز به همین غیر قابل پیش‌بینی بودنش است. هم تیمی که از لحاظ فنی و روش بازی برتر باشد قهرمان نهایی خواهد بود.


استیلی در پایان ابراز امیدواری کرد که با حضور هواداران پرسپولیس در دیدار برابر سپاهان و حمایت آنان از این تیم شرایط برای قهرمانی هموارتر شود.