قبلاً ترکمنچای برجام، حالا ترکمنچای ویلموتس!

حواشی تمام نشدنی ماجرای قرارداد مارک ویلموتس بلژیکی

قرارداد ویلموتس از مصادیق قراردادهای ترکمانچای بوده است!

حواشی قرارداد فدراسیون با مارک ویلموتس
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ارتباط با قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: در این رابطه به تفصیل بازرس مربوطه گزارشاتی را ارائه کرده‌اند و شاید بتوان گفت این قرارداد از مصادیق قراردادهای ترکمنچای بوده است.


وزیر ورزش ‌به مجلس فراخوانده شد

دریافت توضیحات وزیر ورزش درباره قرار داد ویلموتس بلژیکی
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: فدراسیون فوتبال در قرارداد ویلموتس پنهان‌کاری‌ کرد.
افرادی گزارشاتی به ما داده‌اند مبنی بر اینکه تبانی در انتخاب ویلموتس صورت گرفته است.
براساس مسافرت یکی از مسئولان وقت میراث فرهنگی که امروز مسئولیتی در وزارت ورزش دارد، این توافق صورت گرفته و باید این مهم بررسی شود.
وزیر ورزش و جوانان در این زمینه طی هفته آینده در مجلس حضور می‌یابد./ تسنیم


انتقاد “رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی” به محکومیت سنگین فوتبال ایران در پرونده ویلموتس

میزان دقیق خسارت قرارداد ویلموتس و تاج
خسارت چند میلیون یورویی قرارداد مارک ویلموتس به فدراسیون فوتبال ایران ابعاد گسترده و فاجعه‌باری به دنبال داشته. پرداخت غرامت ۸ میلیون و ۱۴۲ هزار یورویی به مرد بلژیکی از سوی فدراسیون فوتبال ایران درحالی قطعی است که این جریمه هنگفت، معادل ۱۳ درصد بودجه کل ورزش ایران در سال ۹۹ است!


با خسارت ۱۶۵ میلیاردی ویلموتس چه کارهایی می‌توان کرد؟

اقداماتی که می شد با پول قرارداد ویلموتس انجام داد


نامه دادسرا و بازرسی کل برای تاج و اعضای هیات رئیسه ارسال شد

جام جم مدعی شد: روز گذشته منابع موثق خبری فاش کردند سازمان بازرسی کل کشور و دادسرا در نامه‌ای به تاج و اعضای هیات رئیسه به آنها دستور داده تا لیست تمام دارایی‌های خود را در اختیارشان قرار دهد.
حالا افشای خبر نامه سازمان بازرسی و دادسرا نشان می‌دهد فرضیه پرداخت پول ویلموتس از جیب تاج و هیات رئیسه صحت دارد و شایعه نیست.
بعضی از اعضای هیات رئیسه می‌گفتند در جریان قرارداد ویلموتس نیستند” ولی چندی قبل کاظم طالقانی فاش کرد تمام آنها از قرارداد با ویلموتس با خبر بودند!
نکته مهم تر این است که امضای موافقت تمام اعضا هم پای نامه جذب ویلموتس دیده می‌شود، به همین دلیل راه فراری برای آنها هم وجود ندارد.


توئیت سخنگوی وقت وزارت ورزش در زمان عقد قرارداد ویلموتس که برای ثبت در تاریخ نوشته شده بود!!

توییت مازیار ناظمی درباره قرارداد ویلموتس


تاج: به خاطر قرارداد محکوم نشدیم، به خاطر عدم پرداخت حقوق محکوم شدیم

تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال: ما ۲ میلیون یورو به حساب آقای ویلموتس واریز کردیم. آقای ویلموتس تنها ۷۵ هزار یوروی آن را توانسته برداشت کند. با اینکه پول خارج از کشور است و آقای ویلموتس هم صاحب حساب است. پس مختصر اگر بخواهم جواب بدهم، رای آقای ویلموتس نه به واسطه بندهای قرارداد که به واسطه پرداخت نشدن ۲ ماه از مطالباتش صادر شده است. اگر بهترین وکلای عالم هم قراردادی را بنویسند، اگر شما ۲ ماه پول فردی را ندهید، می تواند برود و شکایت کند. از این قانون آقای برانکو، شفر، استراماچونی و خیلی از افراد و بازیکنان دیگر استفاده کرده اند.