محصولات دانلودی

خالکوبی‌ پادشاه هخامنشی کاپیتان پرسپولیس + عکس

سلفی محسن بنگر با دخترش خالکوبی‌‌های جدید کاپیتان پرسپولیس را نمایان ساخته که از نقش برجسته‌‌های تخت جمشید الهام گرفته شده است.

خالکوبی‌ پادشاه هخامنشی کاپیتان پرسپولیس

تتوی پادشاه هخامنشی بنگر

محسن بنگر فارغ از هیاهوی فصل نقل و انتقالات در کنار خانواده در حال استراحت است این در حالی است که قرارداد او با پرسپولیس به اتمام رسیده و پیشنهاد تراکتورسازی و خونه به خونه را نیز برای فصل بعد در دست دارد هرچند برای او تمدید قرارداد با پرسپولیس در اولویت قرار دارد.

در این میان سلفی از دریا دختر محسن بنگر به دستمان رسید که تتوهای جدید محسن در آن جلب توجه می‌‌کند. از قرار کاپیتان پرسپولیس از تعطیلات فوتبال استفاده کرده و روی بازوی دست چپ خود تصویر یکی از پادشاهان هخامنشی و کمی پایین تر و روی ساعد همان دست نیز یکی از نقش برجسته‌‌های تخت جمشید را تتو کرده است.

خالکوبی‌ پادشاه هخامنشی کاپیتان پرسپولیس

 تتوی پادشاه هخامنشی روی دست بنگر

۱۱ نیوز

اخبار مرتبط:

تشکر محسن بنگر از استقلالی ‌ها با انتشار پست کنایه آمیز + عکس

نامه جالب دختر محسن بنگر پس از دربی + عکس

اشک‌‌های محسن بنگر در فراق کاپیتان + عکس

خالکوبی عجیب محسن بنگر + عکس

گالری ساعت محسن بنگر + تصاویر

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ June 2016 | 1:59 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما