محصولات دانلودی

خانمها، مرد زن نما را در مترو دستگیر کردند

روز گذشته مردی که با پوشش زنانه در واگن خانمها در مترو تردد می کرد، از سوی مسافران این واگن دستگیر و تحویل پلیس شد.
به گزارش جام جم ، روز گذشته خانمهایی که در واگن مخصوص بانوان در مترو تردد می کردند، با ظنین شدن به فردی که لباس زنانه به تن داشت ، نسبت به موضوع حساس شدند و پس از گفتگو با وی ، پی بردند او مردی است که با پوشش و آرایش زنانه در مترو تردد می کند.
به دنبال این ماجرا، خانمها با دستگیری مرد زن نما موضوع را به پلیس ۱۱۰گزارش کردند و هنگامی که قطار مترو در ایستگاه متوقف شد، ماموران کلانتری ۱۱۳با حضور در محل ، مرد زن نما را دستگیر و در بازرسی از وی یک قیچی و مقادیری لوازم آرایش زنانه را کشف و ضبط کردند.
این گزارش حاکی است ، از آنجایی که احتمال می رفت فرد دستگیر شده یک سارق جیب بر باشد، تحقیق از وی در واحد تجسس کلانتری ۱۱۳بازار آغاز شد و متهم با معرفی خود به نام محسن عنوان کرد، فردی بیکار است که به پوشیدن لباس خانمها علاقه دارد. با تشکیل پرونده ای در این ارتباط، تحقیق از متهم ادامه دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 27
  • ۲۳ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد دارا و سارای چینی! ۱۲ اسفند ۸۸