محصولات دانلودی

خانم‌‌ها با موهایتان این کارها را نکنید !

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم سرا ، متخصصان زیبایی به بانوان بالای چهل سال سن توصیه می‌‌کنند برخی کارهایی که تا قبل از چهل سالگی در خصوص به کار گیری محصولات زیبایی و مراقبتی پوست را انجام می‌ دادند کاملاً فراموش کرده تا بتوانند در میانسالی و سالمندی موهای پرپشت و سالمی داشته باشند.

اکثر بانوان پس از چهل سالگی در اثر تغییرات هورمونی، کاهش ترشح روغن‌‌های مخصوص محافظت از کف سر توسط بدن و افزایش سن با مشکل ضعیف و شکننده شدن فولیکول موها و ریزش مو مواجه می‌‌شوند.

برای جلوگیری و کنترل این مشکل خانم ‌ها باید از رنگ کردن موهای خود با رنگ موهای حاوی آمونیاک خودداری کنند.

به کار گیری ژل و افشانه‌ باعث خشکی و شکنندگی موها و ریزش شدید آن‌ها در این دسته از خانم‌‌ها می‌ شود.

برس کشیدن ‌‌های زیاد و خشک کردن موها با سشوار با درجه حرارت بالا نیز می‌ تواند باعث آسیب غیر قابل جبران به موها شود.

کارشناسان به بانوان در آستانه میانسالی توصیه می‌‌کنند از بلند کردن بیش از حد موهای خود خودداری کنند تا با ریزش مو مواجه نشوند همینطور ماساژ کف سر با روغن هایی چون روغن نارگیل می‌‌تواند رطوبت کف سر را حفظ کند.

تغذیه سالم، مصرف میوه و سبزی تازه، پرهیز از اضطراب و دوری از کاربرد دخانیات همگی روش‌‌های امتحان شده برای حفظ زیبایی موها در تمام سنین هستند.

منبع: prevention

مطلب بالا در حوزه آموزشی بانوان و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ June 2016 | 2:51 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما