خانم ۶۰ ساله ، زن زورگیر را در آسانسور دستگیر کرد


images/20070505/60sale.jpg :زنی که در آسانسور با حمله به یک زن ۶۰ساله قصد خفه کردن و سرقت طلاهای او را داشت ، با مقاومت زن ۶۰ساله دستگیر و تحویل پلیس شد.
به گزارش جام جم ، به دنبال تماس فردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر نزاع در ساختمانی در خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی ، ماموران با عزیمت به محل متوجه شدند، زن ۳۱ساله ای قصد فرار از محل را داشته که با مقاومت یک زن ۶۰ساله روبه رو شده است.
با بررسی و تحقیق در این زمینه ، زن ۶۰ساله به پلیس گفت: وقتی برای شرکت در جلسه قرآن ، منزل مسکونی ام را ترک کردم ، مقابل آپارتمان محل سکونتم این خانم ۳۰ساله را دیدم که عنوان می کرد به کمک نیاز دارد.
وی افزود: وقتی از او خواستم با من همراه شود تا با حضور در جلسه از خانمهای حاضر در این محل ، برای او کمک دریافت کنم ، هر دو سوار آسانسور شدیم که وی بلافاصله با انداختن روسری به دور گردنم ، قصد خفه کردن مرا داشت که با او درگیر شدم و همسایه ها را به کمک خواستم.
به دنبال این اظهارات ، ماموران در بازرسی از کیف زن ۳۰ساله که خود را ناهید معرفی می کرد،یک قبضه چاقو کشف و او را برای بررسی سوابق و پیگیری شکایت به کلانتری ۱۲۵یوسف آباد منتقل کردند.
هنوز از نتیجه این تحقیقات ، گزارشی منتشر نشده است.