خانواده عجیب بن لادن + تصاویر

دادنا: کشته شدن رهبر القاعده علاوه بر مطرح ساختن دوباره نام وی، موجب توجه رسانه‌ها به اعضای عجیب خاندان بن لادن شده است.

به گزارش مهر، با کشته شدن «اسامه بن لادن» خبرهای زیادی در مورد زوایای پنهان زندگی وی منتشر شده، اما عجیب تر از همه این خبرها، وجود شخصیتهای متناقض در خانوده وی است. در این جا به شماری از چهره‌های شناخته شده این خاندان اشاره می‌شود.

رهبر القاعده فرزند پدری عربستانی بوده و ۵۰ برادر و خواهر دارد. در خانواده پرجمعیت بن لادن شخصیتهای عجیبی با سلایق متضاد وجود دارند.

 
این تصویر «حمزه» یکی از پسران بن لادن است. وی در اینجا حدود ۱۰ سال سن دارد. تخمین زده می‌شود حمزه اکنون ۱۹ساله باشد.
 
 
جوانترین همسر بن لادن در عملیات نظامیان آمریکایی در پاکستان همراهش بود. وی که اصلیتی یمنی دارد اکنون تحت حفاظت پلیس پاکستان قرار داشته و احتمال دارد به زودی تحویل آمریکا شود.
 
 
معروفترین پسر بن لادن «عمر» چهارمین پسر رهبر القاعده می‌باشد که مدتهاست راه خود را از پدرش جدا کرده است. این تصویر مربوط به زمان اقامت عمر در عربستان است.
 
 
عمر ۲۵ ساله برای گرفتن تابعیت انگلیس با زنی بسیار مسن تر از خود ازدواج کرد. اقدامی که مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفت.
 
 
«وفا دوفور» برادر زاده بن لادن شخصیتی است که هیچ سنخیتی با عموی خود ندارد. وی تا پیش از ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ «وفا بن لادن» نام داشت.
 
 
این زن ۳۵ ساله که در لندن و نیویورک اقامت داشته و علاوه بر خوانندگی و نوازندگی، مدل عکاسی نیز هست، فرزند برادر تنی اسامه است.
یک نظر برای "خانواده عجیب بن لادن + تصاویر" ارسال شده
  1. ر گفت:

    عکسهای بیشتری از شخصیتها نمایش بدین مثلا از زندگی کنونی پسر بن لادن

نظرات بسته شده است.