محصولات دانلودی

خبرنگار ربوده شده BBC نسبت به استفاده از زور برای آزادیش ، هشدار داد


 
images/20070625/janson.jpg
 
جام جم آنلاین: آلن جانسون ، خبرنگار ربوده شده BBC ، روز یکشنبه در یک نوار ویدئویی که از طریق اینترنت منتشر شد ، گفت: ربایندگانش در صورت استفاده از زور برای آزادی او، وی را منفجر خواهند کرد.
به گزارش رویترز، جانسان در نوار ویدئویی که ارتش اسلام منتشر کرد افزود وضعیت در حال حاضر بسیار خطرناک است و در صورت هرگونه حمله به این منطقه، کمربند انفجاری که به من بسته اند، منفجر می شود.چنان که در این نوار پیداست ، جانسون کمربندی سفید و آبی بر تن دارد.
این خبرنگار افزود ربایندگانش به او گفتند پس از تصمیم حماس و دولت انگلیبس برای استفاده از راه حل نظام برای آزادی خبرنگار بی بی سی، مذاکرات مستقیم با شکست مواجه شده است.
پیش از این اسماعیل هنیه، نخست وزیر فلسطین گفته بود برای ممانعت از هرگونه اقدام ربایندگان در خصوص قتل جانسون، از استفاده از زور برای آزادی وی باید جدا خودداری کرد.
جانسون ۴۵ ساله ۱۲ مارس گذشته به وسیله گروه ناشناس ارتش اسلام که با القاعده در ارتباط است در غزه ربوده شد.
ربایندگان خواسته اند در عوض آزادی جانسون، مسلمانان زندان در انگلیس از جمله ابوقتاده آزاد شوند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 30
  • ۰۴ تیر ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما