خبرگزاری فرانسه اخراج قلعه‌نویی را پیش‌بینی کرده بود
خبرگزاری فرانسه اخراج قلعه‌نویی را پیش‌بینی کرده بود


خبرگزاری فارس: خبرگزاری فرانسه یک روز قبل از مسابقه ایران و ازبکستان در جام ملت‌های ۲۰۰۷ آسیا نوشت: بعد از اخراج جمال‌الدین موسوویچ، سرمربی قطر احتمال دارد قلعه‌نویی سرمربی ایران نیز به عنوان دومین مربی اخراج شود.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از AFP، تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته در اولین مسابقه‌اش از گروه c جام ملت‌ها موفق شد با نتیجه ۲ بر یک تیم ملی ازبکستان را شکست داده و ۳ امتیاز حیاتی را به دست آورد.
از نکات جالب توجه این مسابقه می‌توان به اخراج سرمربی تیم ملی ایران اشاره کرد که در دقایقی پایانی به دلیل رفتار تند به داور چهارم از زمین مسابقه اخراج شد.
کارشناسان خبرگزاری فرانسه یک روز قبل از مسابقه این اخراج را پیش‌بین کرده بودند.
AFP در این زمینه یادآور شده بود که قلعه نویی سابقه طولانی در زمینه اعتراض به داورها و کمک‌ها دارد؛ چراکه وی زمانی که سرمربی استقلال تهران بود بارها به داورها اعتراض کرده و با دریافت کارت نیمکت مربیگری را ترک می‌کرد بنابراین بعد از مووسویچ این بار نوبت سرمربی ایران است که با دریافت کارت به روی سکوها هدایت شود.
خبرگزاری فرانسه ادامه داد: قلعه نویی مربی است که خیلی زود تحریک می‌شود با کوچک‌ترین اتفاق رفتار وی تغییر خواهد کرد بنابراین در این دیدار با ازبکستان امکان اخراجش وجود دارد.