خداحافظی جهانگیر کوثری از ورزش از نگاه دو

 سایت گل ـ‌ سال ۱۳۸۹ برای جهانگیر کوثری تهیه کننده سینما، مجری و تهیه‌کننده برنامه ورزش از نگاه دو با  تلخی به پایان رسید. او در سال جدید دیگر روی صندلی اجرا و تهیه برنامه محبوبش نخواهد نشست. به گزارش سایت گل کوثری در روزهای پایانی سال با مسئولان شبکه دو برای ادامه کار در برنامه به توافق نرسید و در نهایت جای خود را در مقام تهیه‌کننده به فردی به نام سجادی داد. او همچنین دیگر مجری ورزش از نگاه دو هم نیست و به طور کلی از  حضور در این برنامه انصراف داده است.

به گزارش خبرنگار گل نیما نهاوندیان مجری برنامه دورخیز که قبلا همین برنامه را به همراه محمد یوسف‌نژاد اجرا می‌کرد گزینه اول جانشینی کوثری است، نکته جالب اینکه امید گلمکانی گزارشگر این برنامه به همکاری ورزش از نگاه دو ادامه خواهد داد.

ورزش از نگاه دو پس از انتقال به شنبه شب‌ها و پخش شدن ساعت بسیار دیر به مرور بخشی از مخاطبان خود را از دست داد و همین مسأله از دلایل جدایی کوثری از این برنامه بوده است. همچنین بنابر گزارش خبرنگار سایت گل مسئولان شبکه دو با افزایش برآوردی که کوثری برای تهیه و اجرای برنامه در نظر گرفته بود موافقت نکردند. به این ترتیب این مجری با سابقه دیگر در برنامه‌ای که خود پایگذارش بوده حضور نخواهد داشت. برنامه ورزش از نگاه دو با عنوان ورزش از شبکه دو از قدیمی‌ترین برنامه‌های صداوسیماست که از ابتدای دهه شصت توسط جهانگیر کوثری روی آنتن می‌رفت.

یک نظر برای "خداحافظی جهانگیر کوثری از ورزش از نگاه دو" ارسال شده
  1. امين گفت:

    لطفا آهنگ ورزش از شبکه دو که در دهه شصت بخش میشد را در سایت برای دانلود قرار دهید

  2. کامران گفت:

    جهانگیر کوثری انسان با درایتسیت و متاسفانه آقای نهاوندیان در حد واندازه این برنامه نیست و قدرت و توانایی آقای کوثری را ندارد امیدواریم که آقای کوثری به برنامه خود برگردد