خداحافظی کارخانه با باشگاه پیکان

مصطفی کارخانه، سرپرست باشگاه و سرمربی تیم والیبال پیکان، پس از کسب پیروزی مقتدرانه مقابل تیم والیبال شهرداری همدان، خبر از کناره‌گیری‌اش از سمت سرپرستی باشگاه پیکان داد.


به گزارش خبرنگار ایسنا در همدان، سرمربی تیم والیبال پیکان بعد از کسب پیروزی مقابل تیم والیبال شهرداری همدان، در چارچوب هفته‌ی چهارم از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر والیبال و ادامه‌ی صدرنشینی تیمش، از کناره‌گیری‌اش از سمت سرپرستی باشگاه پیکان طی روزهای آینده خبر داد.


مصطفی کارخانه در این خصوص اظهار داشت: آن زمانی که وارد کار شدم، اعلام کردم که به صورت موقت این مسوولیت را می‌پذیرم و حالا پس از این‌که موقعیت تیم فوتبال پیکان از جایگاه سیزدهم به رده‌ی هفتم جدول رده بندی تغییر یافت، این تصمیم را اتخاذ کردم.

وی افزود: از آنجائیکه نمی‌خواهم شرایط تیم والیبال باشگاه را به مخاطره بیاندازم، می روم و خوشحالم از این‌که در حالی قصد خداحافظی از سمت سرپرستی باشگاه پیکان را کردم که کارها روی غلتک افتاده است و حالا زمان، زمان خداحافظی است.


سرمربی تیم والیبال پیکان در پایان دیدار تیمش مقابل نماینده‌ی همدان، یادآور شد: بازی خوبی بود، تنها نگرانی من پیش از انجام این دیدار، عدم حضور بازیکنان تاثیرگذارمان بود که آن‌ها را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار نداشتیم اما سایر نفرات تیم پیکان به رغم سردی سالن و مواجهه با خیل عظیم تماشاگران تیم میزبان، با ارائه‌ی یک بازی کم اشتباه توانستند تیم شهرداری را از پیش رو بردارند.


کارخانه تصریح کرد: تیم همدان از شرایط کاملا خوبی برخوردار بود، ما می‌دانستیم که این تیم سابقه‌ی شکست تیم سایپا را دارد اما با این وجود و در شرایطی که بازیکنانمان تلاش زیادی برای کسب پیروزی از خود به نمایش گذاشتند، توانستیم تیم حریف را ۳ بر صفر مغلوب کنیم. بدین ترتیب با شکست تیم پگاه ارومیه، موقعیت ما در جدول رده‌بندی تثبیت شد. حالا حاضر نیستیم به هیچ وجه این موقعیت استثنایی را از دست بدهیم.