محصولات دانلودی

خداحافظی واتس‌آپ با سیستم‌ عامل‌‌های قدیمی

مدیران برنامه گپ واتس آپ اعلام کرده‌اند که تا پایان سال ۲۰۱۶ پشتیبانی از سیستم عامل ‌های قدیمی همراه مانند سیستم عامل ‌های نوکیا …

خداحافظی واتس‌آپ با سیستم‌ عامل‌‌های قدیمی

مدیران برنامه گپ واتس آپ اعلام کرده‌اند که تا پایان سال ۲۰۱۶ پشتیبانی از سیستم عامل ‌های قدیمی همراه مانند سیستم عامل ‌های نوکیا، بلاک بری و … را پایان خواهند داد.

 در شرایطی که دو سیستم عامل Android  و  iOS دنیای گوشی ‌های هوشمند را فتح کرده اند و سیستم عامل ‌های ویندوز فون و ویندوز ۱۰ مایکروسافت برای افزایش نفوذ در این حوزه در تلاش هستند واتس آپ که در مالکیت فیس بوک است اعلام کرده که دیگر از بلاک بری و از جمله BlackBerry 10، Nokia S40،  و  Nokia Symbian S60پشتیبانی نمی کند و کاربران این گوشی ‌ها و سیستم عامل ‌ها تنها تا پایان سال ۲۰۱۶ فرصت دارند سیستم عامل مورد استفاده خود را تغییر دهند.

واتس آپ همچنین می‌ گوید تنها تا پایان سال ۲۰۱۶ از سیستم عامل ‌های Android 2.1  و  ۲.۲  یا Windows Phone 7.1 پشتیبانی می‌ کند.

این اخبار چند روز پس از آن اعلام می‌ شود که واتس آپ از گذشتن تعداد کاربران خود از مرز یک میلیاردنفر خـبـر داد و هفت سالگی خود را جشن گرفت.

در بیانیه واتس آپ در این زمینه امده است: زمانی که واتس آپ فعالیت خود را در سال ۲۰۰۹ آغاز کرد، استفاده از گوشی ‌های همراه بسیار متفاوت از امروز بود، از عمر فروشگاه Apple App تنها چند ماه می‌ گذشت و حدود ۷۰ درصد از گوشی ‌های هوشمند دارای سیستم عامل ‌های بلاک بری یا نوکیا بودند. اما امروزه ۹۹.۵ درصد از گوشی ‌های هوشمند از سیستم عامل ‌های اپل و گوگل استفاده می‌ کنند. ما در سال ‌های آینده تمرکز بیشتری بر روی پلاتفورم ‌های همراه خواهیم داشت، زیرا تعداد زیادی از مردم از آن‌ها استفاده می‌‌کنند.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱ March 2016 | 5:23 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما