خداداد عزیزی: داور به بازیکنم گفت خفه‌شو!

خداداد عزیزی پس از شکست در خانه‌ی سپاهان گفت: از بازیکنانم به خاطر بازی خوبی که ارایه کردند، متشکرم. ما به خاطر این بازی را واگذار کردیم که داور اشتباهات زیادی داشت و شکست را برای ما به ارمغان آورد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرمربی تیم ابومسلم در مورد اتفاقات پیش آمده بین او و داور در بین دو نیمه گفت: من به آقای فعانی گفتم چرا به بازیکنم بی‌احترامی کردی و به زبان انگلیسی به او گفتی خفه‌شو! وی هم مرتب می‌گفت لطفا مودب باشید که من هم نتوانستم آرام باشم و جواب او را دادم.


خداداد عزیزی اضافه کرد: در صحنه آخر بازی، داور به جای این که پنالتی به سود ما بگیرد، ۲ کارت زرد به بازیکنانم داد و من مطمئنم که او اشتباه بزرگی مرتکب شده است. پیشنهاد می‌کنم به کمیته داوران، اگر من اشتباه می‌کنم، برای همیشه مربیگری را کنار بگذارم و اگر داور اشتباه کرده، او باید برای ه


میشه از داوری کنار بکشد.


وی با اشاره به اشتباهات مکرر داوری در فصل گذشته و امسال گفت: ‌در انگلیس هفته گذشته داور بازی چلسی – لیورپول را به خاطر آن اشتباه تا پایان فصل محروم کردند، در حالی که اینجا، اشتباهات داوری جزو فوتبال به حساب می‌آید و هیچ کس، هیچ رسیدگی به این مساله نمی‌کند. اما اگر ما در مورد داوری اظهار نظر می‌کنیم، فوری ما را محروم می‌کنند و می‌گویند که می‌خواهید بر علیه داوری توطئه کنید. می‌خواهم بدانم تا کی ما باید تقاص اشتباهات داوری را بپردازیم.

عزیزی در مورد ادعای لوکا بوناچیچ مبنی بر این که ابومسلم ۸ نفره در زمین خودش دفاع می‌کرد گفت: با تمام احترامی که برای بوناچیچ قائلم و معتقدم او با تمام ایچ‌های که به ایران آمده کلاس بالاتری دارد، ولی می‌خواهم به او بگویم نباید در مورد تیم من اظهار نظری بکند، چون در آن اندازه نیست که نظر بدهد.


وی اضافه کرد: قبول دارم در نیمه اول، سپاهان بهتر از ما بود اما، در نیمه دوم تیم ما حاکم میدان بود ومرتب به دروازه‌ی سپاهان یورش می‌برد. حال چطور ممکن است با ۸ دفاع بتوانیم مرتب روی دروازه سپاهان حمله بکنیم!


خداداد عزیزی در مورد نتایج بد این دو هفته ابومسلم و بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس گفت: در بازی با صباباتری واقعا مستحق شکست بودیم اما در مقابل سپاهان نه. با این حال به آینده ابومسلم هنوز خوش بینم و معتقدم بازی با پرسپولیس را خواهیم برد تا از زیر این فشار رها شویم.