خدای کچل در خوزستان اعدام شد!

دادنا: سید علی غرابات معروف به ‘صائد’ که مدتی پیش در یکی از شهرهای استان خوزستان ادعای خدایی را مطرح کرده و تعدادی از مردم با پذیرفتن این عنوان مضحک به پرستش و عبادت این فرد روی آورده بودند، اعدام شد.

به گزارش مشرق، سید علی غرابات از مدعیان خدایی و ارتباط با امام دوازدهم شیعیان با حکم دادگاه به اتهام ارتداد و همین طور ترغیب به فساد (طبق مواد ۵۱۳، ۶۳۹ و ۶۴۰ قانون مجازات اسلامی) به اعدام محکوم شد.

وی پس از اعلام ادعای ارتباط با امام دوازدهم شیعیان در شهر سوسنگرد بازداشت شد و پس از صدور حکم اعدام در فردای اربعین حسینی در بامداد چهارشنبه ۶ بهمن ماه جاری در زندان کارون اهواز به دار آویخته شد.

این فرد پس از فعالیت‌های گسترده خود و اغفال برخی جوانان استان خوزستان که مشکلاتی را هم برای خانواده ها و ساکنین این مناطق فراهم آورد در چنگال عدالت گرفتار شد، اما برخی از مریدان وی به عنوان پیامبر و فرستاده ویژه این مدعی خداوندی یک بار دیگر دور جدید تبلیغات خود را آغاز کرده‌اند و برای گسترش دامنه فعالیت های خود، علاوه بر نقاطی از استان خوزستان نیروهایی را به برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز اعزام کرده‌اند تا از این طریق برای خدای تقلبی خود هوادار جمع کنند! که متاسفانه در این راه به موفقیتهایی نیز دست پیدا کردند.

گفتنی‌است، ادعای خدایی در حالی از سوی این فرد مطرح شد که ادعا در این سطح تاکنون بسیار کم‌سابقه بوده و مدعیان معمولاً با در نظر گرفتن سطح شعور فریب‌خوردگان، تنها به طرح ادعای ارتباط دائم با امام مهدی(عج) یا برانگیختگی به عنوان پیامبری جدید اکتفا می‌کردند.

خواندن مناجاتی به زبان عربی مشابه عبارات مناجات‌های اهل بیت(ع) با خداوند از جمله ” یا الهی و ربی! یا رب العالمین! یا من خلَقَنی! یا عُدتی فی شدتی! و یا مونسی فی وحشتی! ” و سجده دسته‌جمعی مریدان به سوی این مدعی خدایی صحنه های تکان دهنده ای را رقم زده بود.

کم حرفی از ترفندهای این فرد بوده و از ترس اینکه ممکن است حرفی بزند و تهی بودنش را افراد بفهمند سعی می‌کند اصلا حرف نزند.

13 نظر برای "خدای کچل در خوزستان اعدام شد!" ارسال شده
 1. علی جلالی گفت:

  سلام به همه دوستان
  غرابات یک ضد انقلاب ومنحرف اعتقادی ومرتد بود که متاسفانه بعضی ازجوانان مذهبی به عشق اسلام وعرفان وامام زمان عج گول این شیطان صفت شده اندولی نمیدانم بعضی ازاعضای مهم این گروهک که هنوز دراین اعتقاد باطل هستن وبه سرکردگی سعید بیت سعید هنوز جلساتی درمرکز اهواز وگاهگاهی درسوسنگرد دارند چرا جلوشان را نمیگیرند وبیشتر انها معلم هستند حتی خالدعوده زاده که ازخبیث ترین فرد این گروه هست لباس رو حانیت را میپوشد خیلی متاسفم ولی بدانند جوانهایی حزب الهی هستن که به وقت خود جلویشان میاستن وبه جرم مرتد بودن انها را یکی یکی به هلاکت میرسانندازجمله انها
  ۱-سعیدبیت سعید
  ۲-خالد عوده زاده
  ۳-حسن محمدی بساتینی
  ۴-محمد علی ساکی
  ۵-احمدچلدوای ورامزچلداوی
  ۶-راشد نیسی
  ۷-صادق زرگانی
  ۸-عادل عبدالخانی
  ۹-سیدحیدر محمدی
  ۱۰-عادل نگراوی این خبیث نامرد
  ۱۱-محمد حسن غرابات پسرحرامزاده غرابات خدای دروغین
  وخیلی های دیگر که باید منتظر عاقب کارشان باشند

 2. مرگ بر غرابات گفت:

  این سعید بیت سعید کجاست این خدای دوم اونا راستی کسی میدونه…
  رفته استرالیا احتمالا

 3. مرگ بر غرابات گفت:

  مرگ بر غرابات :
  غرابات خودشیطان بود که بصورت بشرآمده این خانواده اش چقدرخرند که ازیک کافرنجس ومرتد دفاع میکنن ومیگن شهید شده بابا !!!غرابات یک بیشعور بود
  یک عقده ای چون بعد ازجنگ بهش پست مقام ندادن این ضدانقلاب درصدد
  انحراف جوانان ما کرده میگن تو بازداشت ریده وخودش اول همه اعتراف کرده
  واعترافات او رو تو تلو یزیون نشون دادن خاک برسرش بعد ۲نفرنادان امدن ۲جوان
  به قتل رسوندن مگه چه گناهی کردن وخودشون خدا میدونن خخخخخخ

 4. سهند گفت:

  من با این اعدام موافق نیستم جون خدا همه را آزاد خلق کرده و مشکل ایران همینه که همه آزاد نیستند و جوانها فرارى اند به خارج و اتفاقا”سید خیلى طرفدار دارد و داشت عجیب نیست ممکن است واقعا” خدا در او تجلى کرده , امام خمینى مکر روح خدا نبود

 5. خفاجی گفت:

  در بامداد مورخه ۵ فروردین ۹۰ نیز مریدان کوردل غرابات دو نفر جوان سوسنگردی بنامهای حسن شناوی و احمد کروشاوی را به ضرب گلوله و بصورت ناجوانمردانه به قتل رسانده اند.

 6. خفاجی گفت:

  جالب است بدانید که برنامه بسوی ظهور که از شبکه دو سیما هر جمعه پخش میگردد اعترافات غرابات را نیز در روز جمعه مورخه ۱۳ اسفند ۸۹ پخش کرده است.

 7. خفاجی گفت:

  خانواده غرابات با رسانه های بیگانه و ضدانقلاب و حامی فتنه از جمله العربیه تماس داشته و در یک ادعای عجیب و بسیار مضحکانه اعلام نموده اند که غرابات صرفا به جرم انتقاد از رهبری محکوم به اعدام شده است و نه به اتهام ارتداد و اقدام علیه امنیت کشور و توهین به مقدسات.

 8. خفاجی گفت:

  بعد از مرگ وی،مریدانش به سرکردگی سعید بیت سعید ( جانشین غرابات ) جسد غرابات را که توسط مامورین امنیتی در نکبت آباد (محل دفن مرتدین و ضد انقلاب ) منطقه برومی اهواز در چاله بتنی انداخته شده بود را خارج و به محل نامعلومی بردند.

 9. خفاجی گفت:

  سلام علیکم..سید عبدالرضا غرابات سرهنگ بازنشسته سپاه سوسنگرد و از چهره های شاخص جنگ ۸ ساله بوده و در پایگاه بسیج شهید خیاطی واقع در مسجد جامع سوسنگرد بعد از نماز مغرب و عشاء کلاس های خداشناسی و تهذیب نفس(سیر و سلوک )برگزار میکرد و شرکت در کلاسهای او جزو برنامه های بسیج و مسجد بوده است بهمین دلیل بوده که نوجوانان و جوانان متدین از کودکی با این آقا رابطه نزدیکی داشته بعدها ایشان افکار مسموم خود را ذره ذره در بین جوانان منتشر و در وهله اول ادعای داشتن ارتباط با امام زمان نمود و حتی سال ظهور امام را اعلام نمود.اما مامورین انتظامی و امنیتی با وجود علم به این قضیه هیچ کاری نکرده و امام جمعه شهرستان نیز از گرایش جوانان به این گروه جلوگیری نکرد.از سال ۷۴ تا ۸۹ .بالاخره این فرد در فردای اربعین حسینی و در بامداد روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه سال ۸۹ در زندان کارون اهواز اعدام شد.

 10. محقق گفت:

  اما نظر من که پاسخی به نظر،
  بچه مسلمان:این جوری بدون فکر نظر نده تو که ادعا میکنی بچه مسلمانی چرا بدون تحقیق از صحبتهای این ملعون نسبت به قربانیان این ماجرا حکم اعدام صادر میکنی.اکثر اینایی که تو فیلم دیدی از سن نوجوانی حدوداً ۱۲ سالگی آنها را به نوعی هیپنوتیزم کرده،میشه گفت تربیت کرد،اولاش اینجوری ادعا نکرده بود تا اینکه کورشان کرد با تسخیر یک جن کافر که اونو در کاراش سهیم کرده بود،فریب داد.شما از این فیلم و نوشتها نمیتوانید قضاوت کنید.جزئی از نوشته ها صحت نداره.اما این را هم بگم که اگه شما بودید چه میکردید با اینکه نیستید. پسخ تینا:نمیخواد خودکشی کنه همانطور که در چند سطر قبل گفته بودم اون ادعایی نداشت ولی بعدها این ادعا رو کرد لعنت خدا بر این شیطان اسمش سید عبدالرضا غرابات میباشد.negar:با تو موافقم ولی این ملعون از پاکدلی این جوانو سوء استفاده کرده بود،اما در میان این جمع کسانی بودند که از این شیطان شیطانتر بودند اونا هم سوء استفاده هایی کردن که خوشبختانه به گرفتار قانون شدند و به حبس محکوم شدند.مدیر وبلاگ:این ادعا کم سابقه نیست در تبریز و کرج و عراق و چند جای دیگر پیش افتاده بود.اما حرف آخر اینکه این ملعون به سزای عملش رسید،و متاسفانه بعضی از این قربانیان واقعا آنقد بیشعور نبودند کور عشق امام زمان (عج)شده بودند.بچه بودند قدرت تشخیص ازشان سلب شده بود.دوست دارم سوالی از تمامی کسانی که این نظر میخوانند،البته در صورتی که مدیر وبلاگ تایید کنند؛برشم بنظر شما مقصر اصلی ادامه این جریان به مدت ۲۰(بیست)سال چیه؟کیه؟چرا اجازه دادند این ملعون جوانان را فریب دهد؟چرا متدینین بر سر منابر یا صدا و سیما این جریان را اطلاع رسانی نکرد؟که به دام این چنین افرادی نیفتند؟درسته که آدم باید خودش بیندیشد اما چرا؟

 11. بچه مسلمان گفت:

  بنظرمن بجای اعدام این مردزرنگ باید اون بیشعورهایی که اینو میپرستیدن رو اعدام کرد که فرق خداروبابشر۲پا تشخیص نمیدادن
  آدم اینقد بیشعور نوبره

  پاسخ مدیر: حالا چرا شما انقدر عصبانی هستی؟! تو نظرات قبلی هم با عصبانیت مطلب نوشته بودی. یه لیوان آب خنک بخور قشنگ سر حوصله…

 12. negar گفت:

  ama be nazare man ino mishe ye jure digam negah kard .inke bazi az ma adama inghadr sade va sathi hastim ke be hamchin adamai ejazeye in karo midim

 13. تینا گفت:

  همه چی شنیده بودم الا این مورد جالب بود به نظر من این شخص میخواسته خودکشی کنه اما دلش نمیومده خودش رو بکشه بعدش به فکرش زده که همراه با مردنش یه جوری تاریخی بشه که شاید اینطور شده اما خیلی مسخره تاریخی شده .

نظرات بسته شده است.