محصولات دانلودی

خصوصیات زنانه که مردان از آن‌ها متنفرند!!

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم سرا ، خانم ‌ها نسبت به مردها بسیار حساس هستند و تا حدودی بعضی مواقع به مردها پیله می‌ کنند به همین دلیل از خود آقایون سوال کردیم که اگر قرار باشد یک چیز در خانم‌‌ها انتخاب کنند که از آن بدشان می‌‌آید، چه چیز را انتخاب می‌‌کنند؟ و ۱۰ موردی که در زیر می‌‌بینید، از جمله متداول‌ترین پاسخ‌‌ها بودند.

۱. اینکه زن‌‌ها چطور می‌‌توانند حتی ساده‌ترین چیزها را هم پیچیده کنند: شاید این اولین باری نباشد که این را می‌‌شنوید، خانم‌‌ها عادت دارند وقتی چیزی را نمی‌خواهند، اما نمی‌توانند بگویند چرا، موضوع را پیچیده کنند. برای آن‌ها پیچیده کردن مسائل خیلی راحت‌تر از توضیح دادن است.

۲. کمبود اعتمادبه‌نفس در خانم‌‌ها: چطور ممکن است مردی زنی را تحسین کند که قادر به تحسین کردن خودش نیست؟

۳. زن‌هایی که فکر می‌‌کنند همه‌چیز را می‌‌دانند: این هم درست مثل مورد قبلی است. همیشه باید تعادل وجود داشته باشد.

۴. میل شدید زن‌‌ها برای تغییر دادن مردها: خیلی از زن‌‌ها با این تصور وارد یک رابطه می‌‌شوند که می‌‌توانند نقص‌‌های جزیی فردمقابل خود را عوض کنند. و بااینکه ممکن است در بعضی مسائل درست باشد، اما هیچ چیز برای یک مرد بدتر از این نیست که زن زندگی‌اش خصوصیات او را نپذیرد.

۵. حسادت خانم‌‌ها: داشتن حسادت در یک رابطه تاحدی می‌‌تواند سالم باشد اما شوربختانه وقتی این حسادت تا جایی پیش می‌‌رود که روابط مرد با اجتماع اطرافش را دچار مشکل می‌‌کند، او را از زن زندگی‌اش دورتر می‌‌کند.

۶. زن‌هایی که بیش از حد وابسته هستند: مردی که احساس کند در رابطه خود اسیر شده است، هر کاری که دستش برمی‌آید انجام می‌‌دهد تا آزادی خود را دوباره به دست‌ آورد.

۷. زنانی که در ابتدای یک رابطه سعی می‌‌کنند به جای طرف خود تصمیم بگیرند و انتخاب کنند: هیچ اشکالی ندارد که بعد از گذشت چند سال از یک رابطه که زن می‌‌فهمد مردش چه می‌‌خواهد و چه چیزهایی را دوست دارد به جای او انتخاب کند اما مطمئناً این کار در ابتدای یک رابطه چندان مورد پسند مردان نیست.

۸. زنانی که خصوصیات زنانه ندارند: از دید آقایان زن در هر مقام و منصبی که باشد، باید زنانگی و ظرافت خود را حفظ کند (مثل طرز لباس پوشیدن و نحوه صحبت کردن) و این تنها چیزی است که مردان را وادار به تحسین خانم‌‌ها می‌‌کند.

۹: زنانی که قدرت مراقبت از خودشان را ندارند: مردان کمی در دنیا هستند که بدون جذب شدن به طرف زنی، عاشق او شوند.

۱۰. زنانی که به شدت مادی‌گرا هستند: برای بیش‌تر آقایون اینکه زنی فقط به دنبال خریدن آخرین مدل لباس یا رفتن به مسافرت‌‌های تفریحی باشد به هیج عنوان جذاب نیست. زندگی خیلی فراتر از مادیات صرف است.

منبع : جام نیوز

مطلب بالا در حوزه خانواده و ازدواج و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ February 2016 | 4:00 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما