خطر کسر امتیاز پرسپولیس شایعه است

سرپرست باشگاه پرسپولیس به هواداران اطمینان خاطر داد که خطر کسر امتیاز برای پرسپولیس شایعه است.

خطر کسر امتیاز پرسپولیس شایعه است

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان زمزمه‌هایی درباره محرومیت سنگین پرسپولیس به علت بدهی ژوزه به گوش رسید اما طاهری این موضوع را تکذیب کرد و اعلام کرد هیچ محرومیتی در این باره متوجه باشگاه نمی‌شود.

وی بیان کرد:‌مذاکرات خوبی بین ما و وکیل ژوزه در حال انجام است و توافقاتی صورت گرفته است و هواداران نگران این موضوع نباشند. من اطمینان خاطر به هواداران می‌دهم که امتیازی از تیم کسر نمی‌شود.

آرش نجفی وکیل حقوقی باشگاه پرسپولیس هم بیان کرد: تا پایان سال مطالبات ژوزه پرداخت می‌شود تا خطر کسر امتیاز سرخپوشان را تهدید نکند.

گفته می‌شود مانوئل ژوزه مربی سابق پرسپولیس ۴۰۰ هزار دلار به این تیم تخفیف داد.
بر این اساس قرار است باشگاه پرسپولیس باقیمانده پول ژوزه را در چند قسط پرداخت کند و اگر بد قولی کند آن وقت ژوزه ۴۰۰هزار دلار هم نمی‌بخشد.

پرسپولیس با تخفیف مانوئل ژوزه باید رقمی نزدیک به یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار به مربی پرتغالی پرداخت کند.

پرداخت هزینه‌های دفن بهزادی

تمام هزینه‌های دفن مرحوم همایون بهزادی با پیشنهاد علی پروین و موافقت طاهری از جیب باشگاه پرسپولیس در اختیار خانواده آن مرحوم قرار گرفت.

تسویه حساب با خانواده نوروزی اولویت باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که ما بقی مطالبات مرحوم نوروزی را به حساب وارث آن مرحوم واریز کند.

به هر حال سرخپوشان چند روز پیش بخشی از مطالبات کاپیتان فقید را پرداخت کردند و حالا قرار است چند روز دیگر مابقی طلب هادی نوروزی را پرداخت کنند.

رونمایی از مستند پرسپولیس

پخش مستند باشگاه پرسپولیس به علت فوت همایون بهزادی یک هفته به تاخیر افتاد.
درحالیکه گفته می‌شد مستند باشگاه پرسپولیس این هفته پخش می‌شود اما این مستند به علت درگذشت بهزادی هفته آینده رونمایی می‌شود.

مستند باشگاه پرسپولیس مربوط به تاریخچه این باشگاه است.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ January 2016 | 4:21 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.