خطیبی: نمی‌توانم برای استقلال بازی کنم

مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: امیدوارم هر یک از مهاجمان که از آمادگی مطلوب برخوردارند با شایستگی پیراهن تیم ملی را در جام ملت‌های آسیا برتن کنند.


به گزارش ایسنا، رسول خطیبی در خصوص میزان آمادگی خود افزود: از روز پنجشنبه که دویدن و وزنه زدن را آغاز کرده ام، احساس درد ندارم ولی دکتر نوروزی عقیده دارد تا زمانی که مصدومیت به طور کامل بهبود نیافته بر روی عضله ران پای راست نباید فشار وارد کنم تا بدون مشکل این دوره طی شود و با خیال آسوده به جام ملتهای آسیا برسم. ولی برای دور نشدن از شرایط ایده آل بدنی، دویدن را در برنامه تمرینی خود دارم و طی سه، چهار روز آینده کار با توپ را آغاز خواهم کرد.


وی در خصوص حضورش در بازی‌های تدارکاتی تیم ملی مقابل غنا و جامائیکا تصریح کرد: به شخصه امیدوارم در این ۲ بازی به میدان بروم تا پیش از آغاز جام ملت‌ها با کسب آمادگی مطلوب در خدمت تیم باشم.


خطیبی در خصوص زوج نهایی خط حمله تیم ملی گفت: سرمربی تیم ملی در این رابطه صحبت خاصی انجام نداده است، ولی فکر می کنم این مسأله در تمرینات مشخص خواهد شد.


مهاجم تیم الامارات در خصوص فصل آینده و پیشنهاد استقلال گفت: با علی فتح الله زاده، رابطه خوبی دارم و وی در صحبت هایش به حضور من در تیم فصل آینده تأکید داشت. من نیز با توجه به شرایط خوب و آرامشی که در امارات دارم به مدت یکسال دیگر قرارداد خود را با الامارات تمدید کردم.