خواستگار انتقامجو دختر مورد علاقه اش را زندانی کرد

خواستگار انتقامجو که دختر مورد علاقه اش را ربوده و در منزلش زندانی کرده بود تا او را راضی به ازدواج کند، تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار جام جم ، روز چهاردهم بهمن امسال دختر ۲۲ ساله ای به شعبه چهارم دادیاری دادسرای امور جنایی تهران مراجعه و از مرد جوانی به اتهام آدم ربایی شکایت کرد.شاکی در تشریح ماجرا به دادیار رضوانفر گفت : چندی قبل جوانی به نام سیامک به خواستگاری ام آمد، اما من و خانواده ام به او پاسخ منفی دادیم.
خواستگارم پس از شنیدن پاسخ منفی ، مدام برایم ایجاد مزاحمت می کرد تا این که روز گذشته وقتی در خیابان منتظر تاکسی بودم ، او را در خیابان دیدم و قصد فرار داشتم که با زور و تهدید مرا داخل خودرویش انداخت و متواری شد. هر چه التماس می کردم تا رهایم کند، بی فایده بود،او مرا به منزلی در یکی از محله های تهران برد و در اتاقی زندانی کرد و از من خواست تاروز بعد برای تشکیل یک زندگی جدید، با هم به یکی از شهرستان ها سفر کنیم ، برای نجات جانم به دروغ قبول کردم و چند ساعت قبل وقتی او از منزل خارج شد، من هم فرار کردم و خود را نجات دادم.
بنا بر این گزارش ، با اطلاعاتی که شاکی در اختیار دادیار رضوانفر قرار داد، با دستور قضایی مبنی بر دستگیری خواستگار آدم ربا صادر و جستجوی ماموران برای شناسایی مخفیگاه وی آغاز شد.