خواستگار سمج رقیبش را مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داد

خواستگار سمج رقیبش را مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داد


خبرگزاری فارس: مرد جوان به واسطه علاقه به دختر مورد نظرش خواستگاری را که رقیب وی بود مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داد تا این فرد از ازدواج با دختر مورد نظر منصرف شود.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ عصر روز ۲۱ تیر ماه سال گذشته فردی با مراجعه به مسئولان دادسرای امور جنایی تهران از یک جنایت هولناک پرده برداشت.
این جوان ۲۷ ساله مدعی شد از یک ماه قبل به قصد خواستگاری به منزل خانواده‌ای مراجعه کرده اما بعد از گذشت زمانی متوجه شده دختر مورد نظر خواستگار دیگری نیز دارد.
روشن بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: این جوان مدعی شد روزی در حال عبور از خیابان بوده که خواستگار رقیب به همراه ۳ نفر دیگر از دوستانش اقدام به ربودن این فرد کرده است.
وی ادامه داد: ربایندگان پس از بردن وی به حوالی رباط کریم دست و پای وی را بسته و اقدام به آزار و اذیت شیطانی وی کرده‌اند و سپس بدن بی‌جان وی را در همان محل رها کرده‌اند.
روشن گفت: ۴ مرد متجاوز شناسایی شدند اما مخفیگاه آنان شناسایی نشد و پرونده باز ماند تا این افراد دستگیر شده و به سزای عملشان برسند.
وی ادامه داد: عصر روز ۲۱ تیر ماه سال‌جاری زمانی که خواستگار متجاوز برای تحویل خودروی ثبت‌نامی‌اش به یکی از سازندگان خودرو مراجعه کرده بود دستگیر شد و با راهنمایی وی یکی دیگر از دوستانش نیز به دام پلیس افتاد.
بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: خواستگار دستگیر شده به ارتکاب تجاوز و آزار و اذیت شیطانی شاکی اعتراف کرده و مدعی شد از شدت علاقه به دختر مورد نظرش دست به این اقدام زده است.
وی افزود: تحقیقات برای دستگیری دو نفر متهم فراری دیگر همچنان ادامه دارد.