محصولات دانلودی

خواستگار کینه جو دختر مورد علاقه اش را به قتل رساند

خواستگار کینه جو وقتی پاسخ منفی از خانواده دختر مورد علاقه اش شنید، به منزل آنها مراجعه و دختر نوجوان را با شلیک گلوله به قتل رساند.
هفته گذشته یکی از اهالی سهیل آباد شیراز با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و ماموران را در جریان قتل دختر نوجوانی به نام راضیه قرار داد.
به دنبال این تماس ، ماموران جنایی اداره آگاهی شیراز به محل حادثه اعزام شدند و پی بردند که دختر نوجوان را با شلیک گلوله به قتل رسانده و سر جسد را بریده اند. به این ترتیب جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت و در ادامه تحقیقات از خانواده مقتول معلوم شد که پیش از این خواستگار مقتول به نام صادق وی را تهدید به قتل کرده است. بنابراین وی به عنوان مظنون در قتل تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و وی در منزل پدری اش شناسایی و دستگیر شد.
صادق با انتقال به مرکز پلیس بصراحت به جرم خود اعتراف کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 13
  • ۲۱ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما