محصولات دانلودی

خودروی جدیدی که در شب میدرخشد!!+ تصاویر

خودروی جدید شرکت نیسان با قابلیت درخشندگی در شب

خودروی جدیدی  که در شب میدرخشد!!+ تصاویر

خودرویی قابلیت درخشندگی در شب

خودروی جدیدی  که در شب میدرخشد!!+ تصاویر

شرکت تولیدی خوروی نیسان به تازگی ماشین هایی را تولید کرده است که قابلیت درخشندگی در شب و در هوای مه آلود را دارند. درخشش این خودرو در شب و تاریکی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

 

خودروی جدیدی  که در شب میدرخشد!!+ تصاویر

این خودرو دارای نوع خاصی رنگ بدنه است که می‌‌تواند اشعه ۷۱۷ خورشید را در طول روز جذب کند و آنگاه در هنگام شب این نور را از خود بازتاب دهد. بررسی‌‌ها نشان می‌‌دهند، میزان بازتاب نور می‌‌تواند تا حدود ۱۰ ساعت زمان داشته باشد.

 

خودروی جدیدی  که در شب میدرخشد!!+ تصاویر

شرکت نیسان اعلام کرده است که رنگ Starpath از مواد آلی بسیار نادر و منحصر بفردی تولید شده است.  کارشناسان هدف از ساخت این خودرو را کاهش خطرات رانندگی در جاده‌‌های تاریک و بروز انواع تصادفات اعلام کرده‌اند.

 
نور تابش شده از سطح این خودروها در طیف نور ماورای بنفش رنگی است و خودروی استفاده شده برای این فناوری برقی است.  نکته منحصربفرد قابلیت اسپری کردن این رنگ بر روی خودرو است.

 

از جمله ترکیبات مواد شیمیایی بکار رفته در رنگ این خودرو می‌‌تواند استرانسم آلومینات اثرات مضر به لحاظ شیمیایی و بیولوژیکی بر بدن انسان و محیط زیست است.  با استفاده از این رنگ رانندگان هم در یک فضای تاریک بسیار سریعتر می‌‌توانند خودروی خود را شناسایی کنند.

 

 باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

تخلف وحشتناک خودروی نیسان در تهران(+عکس)

معرفی خودرو نیسان آلتیما مدل ۲۰۱۶ + تصاویر

خودرو جدید نیسان در راه ایران است +عکس

مطلب بالا در دسته‌بندی جالب و خواندنی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ February 2016 | 9:41 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد مضرات اولین عشق ۱۲ اسفند ۸۷