محصولات دانلودی

خودسوزی وحشتناک یک مرد در پاساژ شانزه لیزه

معاون شهردار تهران درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این حادثه به هیچ عنوان با شهرداری تهران ارتباطی ندارد و مسایل شخصی علت این حادثه بوده است.

خودسوزی وحشتناک یک مرد

مجتبی عبداللهی درباره خودسوزی یک مرد در پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوری گفت: این خودسوزی روز ۵ شنبه هفته گذشته به آتش نشانی اطلاع داده شد که موضوع توسط همکاران شهرداری منطقه ۱۱ پیگیری شد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با تأکید بر اینکه این حادثه به هیچ عنوان به شهرداری تهران ارتباطی ندارد، تصریح کرد: این فرد بعد از درگیری با افراد داخل پاساژ اقدام به خودسوزی کرده است.

وی با بی اساس خواندن برخی شایعات افزود: از بعد از این حادثه تاکنون کسی دلیل این خودسوزی را متوجه نشده است اما آن‌چه مسلم است اینکه این حادثه هیچ ارتباطی به شهرداری تهران نداشته و دلایل آن شخصی بوده است.

آفتاب

اخبار مرتبط:

خودسوزی یک دستفروش در تهران

خودسوزی ناکام مرد ۷۰ ساله در شورای شهر

اعلام دلیل خودسوزی مقابل شهرداری سنقر کرمانشاه

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱ March 2016 | 12:27 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما