محصولات دانلودی

خودکشی دختر انگلیسى به خاطر رهایی از دست قلدرهاى مدرسه

یک دختر ۱۵ ساله انگلیسى براى رهایى از آزار و اذیت همکلاسیهاى قلدرش خود را حلق آویز کرد.

به گزارش سرویس حوادث آریا، یک دختر ۱۵ ساله انگلیسى به نام ربکا دلى براى رهایى از آزار و اذیت و تمسخر دوستان همکلاسى اش خود را در خانه حلق آویز کرد.براساس این گزارش، ربکا که از مدتى پیش در مدرسه مورد تمسخر و ازار و اذیت همکلاسى هاى قلدرش قرار مى گرفت و همواره از این موضوع عذاب مى کشید، روز حادثه براى خلاصى خود ، اقدام به خودکشى کرد.به گفته والدین ربکا وى علاوه برانکه در مدرسه و کلاس درس مورد تمسخر دوستانش قرار مى گرفت از طریق اینترنت نیز از سوى آنان مورد آزار و اذیت واقع مى شد و به دنبال آن دست به چنین اقدام جنون آمیزى زد.در حال حاضر پلیس تجسس با بررسى این پرونده مراتب را تحت پیگیرى دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 15
  • ۰۶ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما