خیابانی : اهل دعوا نبوده و قادر به اجرای برنامه ۹۰ نیستم/ عادل نان دل خود را می‌ خورد

مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال گفت : از اینکه عادل فردوسی پور از لحاظ گزارش از من عملکرد بهتری دارد خوشحالم .

خیابانی : خوشحالم عادل از من هم بهتر شده است / قادر به اجرای برنامه 90 نیستمبه گزارش خبرینه و به نقل از مُخبر فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان جواد خیابانی در برنامه نوروزی شبکه سوم سیما در باره عادل فردوسی پور اظهار داشت: خوشحالم بعد از مدتها عملکرد عادل فردوسی پور از من خیابانی بهتر شده است و من به وی افتخار می‌ کنم.

وی درادامه افزود : من برای نخستین بار از وی تست گرفتم وباید عنوان کنم که وی بسیار باهوش بوده است.

خیابانی ادامه داد : من به عادل در تست گفتم سعی کن خیابانی نشوی چون راه حرفه ایی خود را هیچ گاه پیدا نمی کنی بلکه سعی کن خودت باشی وهمین شد که وی عادل فردوسی پور شد نه جواد خیابانی . واکنون از مجریان وگزارشگران خوب و محبوب مردم است.

مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در پاسخ به سوال دوست داشتی برنامه ۹۰ را اجرا می‌ کردی تصریح کرد : من هیچگاه قادر به اجرا برنامه ۹۰ نیستم چرا که عادل دراین برنامه کاملا جا افتاده است و نمی توانم این برنامه را اجرا کنم چرا که سبکم متفاوت است.

وی در باره بهترین گزارشگران ورزشی فوتبال گفت : سخت است از بین همه گزارشگران کسی رو برگزید اما به نظر من فردوسی پور و میرزایی از گزارشگران خوب سازمان هستند و البته محمد رضا و پیمان هم از دیگر گزارشگران هستند.

وی درباره اجرای برنامه نود گفت: در واقع من قادر به اجرا برنامه ۹۰ نیستم چراکه من اهل دعوا نیستم چون باعث تنش خواهد شد. ما برای وصل کردن می‌ آییم اما برنامه ۹۰ برای فصل! و ما اهل جدایی و فصل نیستییم .

وی بیان کرد :به نظر من عادل دوست خوب و قابل اعتمادی است. من اتقاف تلخی برایم قبل از عید پیش اومد ومن مشکل مالی پیدا کردم و تنها کسی که به من کمک کرد عادل بود. باید گفت همه نان عمل و بازو را می‌ خورند اما وی نان دل خود رامی خورد و من از وی تقدیر می‌ کنم .

خیابانی یادآورشد: امیدوارم سال جدید توام با خوشی و موفقیت برای ورزش کشورمان باشد.

انتتهای پیام /

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳۱ March 2016 | 1:42 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.