محصولات دانلودی

داستان غم انگیز مردى که در رختخواب مرگ خوابید

خودخواهى و غرور باعث اختلافات خانوادگى و مرگ شوهر ۴۳ ساله شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى پلیس، در روز گذشته مرگ مشکوک مرد ۴۳ ساله‌اى در منزل مسکونى‌اش واقع در یکى از محله‌هاى درگز به فوریت هاى پلیسى گزارش شد که بلافاصله اکیپ گشت و تجسس پلیس مرزى درگز به محل حادثه اعزام و به بررسى صحنه قتل پرداختند.با انجام تحقیقات اولیه کارآگاهان پلیس به همسر و عروس مقتول مظنون شده و آنها را تحت بازجویى هاى فنى قرار دادند.ضد و نقیض گویى هاى این عروس ۱۶ ساله و مادر شوهرش شک پلیس را دو چندان کرد. اما این دو زن با حیله‌گیرى قصد کتمان حقیقت را داشتند که پلیس با انجام بازجویى هاى تخصصى و شیوه هاى پلیسى و تحقیقات نامحسوس به سرنخ هایى در مورد وجود اختلافات بین مقتول و همسرش دست یافت.با دلایل و شواهد به دست آمده همسر این مقتول خود را ناچار به اعتراف دید و گفت: از چندى قبل با همسرم اختلاف داشتم لذا با عروس ۱۶ ساله و پدر عروسم نقشه قتل او را کشیدم. در شب حادثه پدر عروسم که در منزل ما مخفى شده بود بعد از این که همسرم به خواب رفت با وارد آوردن چندین ضربه به سر شوهرم وى را کشت و من و عروسم نیز بلافاصله لباس هاى مقتول را عوض کرده و رختخواب و تشک ها را شستشو دادیم تا آثار خون کاملاً از بین برود. ما آنقدر دقیق و حساب شده عمل کرده بودیم که اصلاً فکر نمى کردیم که دستگیر شویم.با اقدامات تکان دهنده این زن، وى و عروسش دستگیر و تلاش براى دستگیرى قاتل فرارى همچنان ادامه دارد تا عاملان این جنایت به سزاى عمل ننگین خود برسند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 43
  • ۲۲ تیر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما