داعشی‌ها هم گریه می‌کنند! + تصاویر

العالم: یک داعشی در حالی که دست‌بند به دست داشت و توسط یک نیروی امنیتی عراقی محافظت می شد به همان جایی که ماه گذشته عملیات تروریستی انجام داده بود برده شد تا با قربانیان و بازماندگان جنایت خود روبرو شود.

در این صحنه دردناک که توسط دوربین های رسانه ها به بینندگان منتقل شد “حیدرعلی” داعشی، تروریستی که به جنایت خود اعتراف کرده، با چشم گریان با مردی روبرو می شود که پاهای خود را در انفجار از دست داده و روی صندلی چرخ دار می نشیند.

گریۀ تروریست داعشی در دیدار با قربانیان جنایت خود +تصاویر

خانواده قربانیان این انفجار علاوه بر لعن و نفرین فرد تروریست گفتند که آرزو دارند او را به خاطر اعمال زشت علیه مردم بیگناه تکه تکه کنند.

“احمد حسن” خبرنگار همراه این تروریست گفت: هدف از این مواجهه نشان دادن این حقیقت است که عوامل حملات تروریستی بالاخره به چنگ عدالت خواهند افتاد و ابراز امیدواری کرد که این برنامه سهمی در بیدار کردن وجدان جنایتکاران داشته باشد تا شاید دست از اقدام زشت خود بردارند.

بازداشت شدن یک داعشی

افسر بلندپایه سازمان اطلاعات و امنیت عراق که در این تصویر برداری حضور داشت نیز گفت: بیشتر تروریست ها هنگامی که قربانیان خود را می بینند از جنایت های خود پشیمان می شوند از این رو تروریست ها با دیدن عواقب جنایت هایشان شاید قبل از ارتکاب اعمال تروریستی به عاقبت آن بیندیشند.

به رحم آمدن دل یک داعشی جنابت‌کار