آخرین مطالب
درج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!مسدود کردن ۱۱۸ اپلیکیشن و بازی چینی از جمله PUBG در هند!

داعش مسؤولیت حمله در پاریس را برعهده گرفت

حمله تروریستی فرانسه و داعش
گروه تروریستی داعش مسؤولیت حمله به ساختمان مجله شارلی ابدو در پایتخت فرانسه و قتل ۱۲ نفر را به عهده گرفت.
حمله تروریستی فرانسه و داعش

به گزارش  خبرینه به نقل از  العالم، به نقل از منابع خبری؛ “ابوسعد الانصاری” مسئول ائمه جماعات داعش، روز جمعه در یکی از مساجد موصل اعلام کرد که حمله به ساختمان مجله شارلی ابدو پیامی به همه کشورهای عضو ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش بود و چنین حمله ای در انگلیس و آمریکا نیز تکرار خواهد شد.
ساختمان مجله شارلی ابدو در پاریس پایتخت فرانسه واقع است و دو فرد مسلح روز چهارشنبه این هفته به ساختمان این مجله حمله کردند که این حمله ۱۲ کشته برجای گذاشت.

الانصاری اعلام کرد: حمله به ساختمان شارلی ابدو پیامی بود به همه کشورهائی که در بمباران و قتل ده ها عضو داعش در موصل دست داشته اند.
الانصاری افزود: ما عملیات خود را از فرانسه آغاز کردیم و فردا در انگلیس و آمریکا و دیگر کشورها نیز اجرا خواهیم کرد، تا اعضای ائتلاف بدانند که داعش همه کشورهای فاسد و کافر را آزاد نخواهد گذاشت.