محصولات دانلودی

داماد، شب عروسی قربانی مرگ خاموش شد

جوانی در آزادشهر یزد، شب قبل از ازدواج ، دچار گازگرفتگی شد و جان خود را از دست داد.
با گزارش این حادثه به ماموران کلانتری ۱۵ آزادشهر اصفهان و عزیمت بازپرس جنایی به محل ، مشخص شد لوله بخاری گازی بدون اتصال به دودکش ساختمان موجب گازگرفتگی و مرگ داماد شده است.
گزارش دیگری نیز حاکی است ، روز گذشته (جمعه) در تهران ۳نفر به علت گازگرفتگی در یک منزل مسکونی و کارگاه جان خود را از دست دادند.
بازپرس هنرمند با اشاره به این حادثه گفت: حادثه اول در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۰۲ روی داد و در یک کارگاه رویه کوبی مبل ، ۲ کارگر که در این محل از بخاری گازی استفاده کرده بودند، جان باختند.
در حادثه دوم نیز دختر ۲۱ ساله ای به نام فاطمه در غرب تهران به دلیل تنفس گاز منواکسید کربن ناشی از سوخت ناقص بخاری جان خود را از دست داد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 30
  • ۱۹ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما