پشت پرده زندگی بعضی از اساتید راز پولدار شدن!

استاد نمادی قلابی برای فروش دوره های کسب ثروت در اینستاگرام

خبرینه: این روزها بسیاری از افراد در فضای مجازی دست به آموزش هوش مالی و کسب موفقیت و ثروت در بازه زمانی کوتاه مدت می‌کنند و پول‌های کلانی را از مردم دریافت می‌کنند تا به آن‌ها یاد بدهند که چطور خودشان یک شبه ثروتمند شده‌اند!

متأسفانه مردم هم فریب ظاهر این افراد را می‌خورند و تصور می‌کنند این اشخاص واقعاً افراد موفق و ثروتمندی هستند و باید جا پای آن‌ها گذاشت تا شبیه آن‌ها شد. هیچ وقت از خودمان نمی‌پرسیم مگر قیمت یک کت و شلوار و کروات چقدر است که هر شخصی قصد دارد خودش را پولدار نشان بدهد یک کروات هم به یقه‌اش زده است!!

حالا توجه شما را جلب می‌کنیم به یک توئیت افشاکننده حقایق و نشان دهنده‌ی این که چگونه بعضی از این استاد نماها از سادگی مردم سوء استفاده می‌کنند و خودشان را جزو پولدارترین افراد ایران معرفی می‌کنند…

استاد قلابی رازهای کسب درآمد در اینترنتعلی شریعتی در حساب توئیترش نوشت:
یکی از دوستان از دوربین چک کرده، فردی هر روز در حیاط ویلایش تردد دارد. بعد از تحقیق، مشخص شد فرد مذکور داماد دیپلمه یکی از سرایدارها بوده و کلیپ سیگنال فروشی و راز پولدار شدن ضبط می‌کرده! ضمناً پیج اینستاگرامی این دکتر استاد! ۱۶۰ هزار فالور دارد!


برای خرید اینترنتی نرم‌افزار و کتاب‌های آموزشی بورس تهران به زبان ساده بر روی اینجا کلیک کنید.


برچسب‌ها: آموزش هوش مالی، کسب ثروت در کوتاه مدت، استاد قلابی، استادنما، سیگنال فروشی در بورس، راز کسب ثروت، آموزش راز پولدار شدن، فریب و دروغ در آموزش‌های ثروت آفرینی و هوش مالی، کسب ثروت در اینستاگرام