محصولات دانلودی

دانشمندان مسلمان جهان خواستار منع ختنه زنان

دانشمندان و متخصصان مسلمان از سراسر جهان خواستار منع آسیب رساندن به اندام‌های تولید مثلی زنان تحت عنوان ختنه کردن و تعیین مجازات و تنبیه برای افرادی شدند که این عمل را انجام می‌دهند.

به گزارش ایسنا، در کنفرانسی که در این موضوع در قاهره پایتخت مصر برگزار شد، دانشمندان و محققان مسلمان تاکید کردند که دولت‌ها باید قوانین کنونی در جهت مبارزه با این عمل را تشدید کنند.
پیش از این رهبران مذهبی در مصر اعلام کرده بودند که این عمل به لحاظ مذهبی هیچ توجیهی ندارد و بلکه پذیرفته هم نیست.

ختنه کردن زنان در عصر حاضر در بخش‌هایی از آفریقا و خاورمیانه گسترش دارد.
این در حالی است که این عمل در بسیاری از سایر کشورهای مسلمان شامل کشورهای جنوب و جنوب شرق آسیا، شمال آفریقا و عربستان سعودی تقریبا ناشناخته است.

والدینی که از انجام این عمل در مورد دختران جوانشان حمایت می‌کنند بر این باور هستند که اینکار مانع از سر زدن رفتارهای بی‌بندوبارگونه از دخترانشان می‌شود.
این عمل اغلب باعث محروم شدن حس زنانگی در این اندام‌ها می‌شود. این در حالی است که محققان و دانشمندان مسلمان می‌گویند ختنه کردن زنان یک عمل وحشیانه علیه زنان است و باید متوقف شود.

این دانشمندان تاکید می‌کنند که اسلام به شدت انسان‌ها را از آسیب رساندن به دیگران منع می‌کند اما کسانی که این عمل خرافی را با دخترانشان انجام می‌دهند در واقع دقیقا به آنها آسیب می‌رسانند.
برگزاری این کنفرانس در قاهره از سوی گروه حقوق بشر آلمان موسوم به تارگی و رهبران اسلامی از سراسر جهان سازماندهی شده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 37
  • ۰۵ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما