دانلود مستند ضد ایرانی ایرانیوم IRANIUM + نقد و زیرنویس فارسی

دانلود مستند ایرانیوم با زیرنویس فارسی

دانلود مستند ضد ایرانی ایرانیوم | IRANIUM

توضیحات کلی فیلم از خبرینه:

این مستند آمریکایی برای آماده کردن ذهن مردم آمریکا برای حمایت از حمله به ایران ساخته شده بود و حرف کلّی فیلم این بود که ایران به طور قطع می‌خواد بمب اتم بسازه و به همین دلیل تهدیدیه برای آمریکا و کل جهان. پس باید جلوش گرفته بشه. اون هم با حمله نظامی.
نتیجه‌ی این تهدیدات در مستندهای مختلف، به تحریم‌ها و بعد به برجام ختم شد!

|| ۲۸۵ MB + کیفیت عالی + زیرنویس فارسی + به همراه نقد ||

دانلود مستند ایرانیوم با زیرنویس و تحیلی و نقد نادر طالب زاده و فؤاد ایزدی

این فیلم از اون دسته مستندهاییه که میشه اسمشو گذاشت غیرمستند! یعنی غیر مستدل و دروغ! سراسر فیلم یه مشت اتهام و دروغ و خالی بندیه. از روش های مختلفی هم برای گفتن این دروغ ها استفاده می کنه. از اشتباه عمدی در ترجمه حرف های مسئولین ایرانی تا استفاده از تصاویر بی ربط ولی خشن برای درگیر کردن مخاطب تا بریدن و مقطع کردن سخنرانی ها و تصاویر و… در مورد این آخری مثلا اینو بگم که یه جا راوی میگه حکومت ایران یه حکومت خشنیه که اعتقاد داره فقط با کشت و کشتار و خونریزی میشه به اهداف رسید.

بعد میاد تصویر سخنرانی امام خمینی رو نشون میده که میگه “بریزید خون ها را، با ریختن خون ها نهضت و اسلام زنده می شه”  خب بیینده آمریکایی فکر می کنه واقعا امام میگه بریزید خونها را، یعنی آدم ها را بکشید. در صورتی که این سخنرانی مربوط میشه به یکی از ترورهایی که در اوایل انقلاب انجام شد (فکر می کنم ترور استاد مطهری) امام میگه بریزید خون ها را، بکشید ما را… ولی تو مستند این جمله رو نشون نمیده و طوری اینو نشون میده که بیننده فکر می کنه این جمله حالت دستوری داره و امام میگه خون مردم را باید بریزید درصورتی که حرف اینه که با ترور کردن ما و کشتن ما اسلام زنده میشه.

ازینجور چیزا خیلی زیاد داره. میشه سر هر جمله فیلم حرف زد. یه سری هاش رو تو نقد فیلم که تو همین صفحه می تونید دانلود کنید گفته میشه. دیگه  مستندی که یازده سپتامبر رو گردن ایران میندازه ببینید دیگه چیه!

این یه قاعده اثبات شده است که حرفی که مرتب تکرار میشه حتی اگه دروغ باشه شنونده باورش میکنه. همینه که هیشکی از خودش نمی پرسه چطور کشوری که خودش یه عالمه بمب اتم داره و خودش اولین بار ازون استفاده کرد و صدها هزار نفر رو در چند ثانیه جزغاله کرد چطور الآن باپررویی میگه باید برای صلح جهانی جلوی ایران رو گرفت که مبادا گوش شیطون کر یه روزی بخواد به سمت ساختن بمب بره! انقدر این حرفارو تکرار کردن که حتی تو ایرانم خیلیا حرفاشونو باور کردن. چند روز پیش یکی از فامیلامون می گفت: آقا جون آمریکا میگه ما یه بار این کارو تجربه کردیم حالا دیگه نمی خوایم این اتفاق برا کسی بیفته براهمین باید جلوی کشورهای دارای بمب رو بگیریم!!! واقعا با شنیدن این حرف خیلی سعی کردم جلوی خنده ام رو بگیرم. آخه آدم چطور انقدر ساده لوح باشه که باور کنه آمریکا دلش به حال مردم دنیا سوخته و جالبه کسی که خودش قاتل مردم بوده حالا مدعی حقوقشون شده. گفتم باشه قبول که آمریکا می خواد باعث و بانی صلح باشه اولا از خودش شروع کنه و همه بمب هاشو نابود کنه و وقتی این کارو کرد مدعی بشه که وجود بمب اتم صلح جهانی رو نقض می کنه ثانیا آخه کجای دنیا دزد محل رو می ذارن قاضی و کدخدا؟

دانلود مستند iranium با نقد نادر طالب زاده و فواد ایزدی

مستند سیاسی و ضد ایرانی ایرانیوم همراه با نقد و تحلیل + زیرنویس فارسی

ژانر :  مستند
کیفیت :  کیفیت خوب | Dvdrip
حجم : ۲۸۵ Mb
فرمت : Mp4
زمان : ۵۶ دقیقه
تاریخ انتشار : ۸ فوریه ۲۰۱۱
زبان : انگلیسی + زیرنویس فارسی
کارگردان: امریکا
محصول : رافائل شور
راوی: شهره آغداشلو

دانلود فیلم با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود

دانلود زیرنویس با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود

بد نیس به غیر از خود مستند، فیلم نقد و تحلیل این مستند (برنامه راز) رو هم ببینید:

دانلود نقد فیلم (برنامه راز) با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود ۱۸۳ مگابایت – ۷۱ دقیقه

دانلود مستند ایرانیوم به همراه نقد و بررسی

برچسب‌های کلیدی: دانلود مستند ضد ایرانی، iranium documentary, دانلود زیرنویس مستند ایرانیوم, دانلود مستند ایرانیوم, دانلود مستند ایرانیوم با لینک مستقیم, شهره آغداشلو, نقد مستد ایرانیوم, نقد نادر طلب زاده بر ایرانیوم, هدف ساخت مستند ایرانیوم، دانلود نقد مستند ایرانیوم، دانلود برنامه راز

یک نظر برای "دانلود مستند ضد ایرانی ایرانیوم IRANIUM + نقد و زیرنویس فارسی" ارسال شده

نظرات بسته شده است.