محصولات دانلودی

دانلود بازی خاطره انگیز منچ برای کامپیوتر

دانلود بازی خاطره انگیز منچ

توضیحات کلی بازی از خبرینه:

یکی از بازی‌های جالبی که همه‌ی در ما در دوران کودکی انجام دادیم، بازی منچ بود. این بار به یاد دوران کودکی این بازی رو از طریق کامپیوتر انجام بدید.

|| ۱٫۸۰ MB + لینک مستقیم  ||

دانلود بازی منچ mensch برای کامپیوتر

منچ بازی ساده‌ای است که در سال ۱۹۱۴ میلادی، توسط یکی از اهالی شهر مونیخ آلمان به نام یوزف فریدریش اشمیت اختراع شد. نام اصلی آلمانی آن این بوده است: Mensch! ärgere dich nicht به معنی: «عصبانی نشو مرد!» … علتش هم این است که وقتی مهره‌ی بازیکنی توسط مهره‌ی بازیکن دیگری جایگزین می‌شود بازیکن اول می‌بایست دوباره به خانه‌ی نخست برگردد و همین موجب عصبانی شدن و یا جوش آوردن او می‌شود. برای همین بر روی جعبه‌ی بازی کلمه Mensch چاپ می‌شود. بازی منچ به سال های خیلی دور باز می‌گردد. محل پیدایش این بازی در ایران، هند یا چین بوده است.

دانلود بازی کامپیوتری خاطره انگیز منچ تحت ویندوز

قابلیت های این بازی زیبا :
– محیط بسیار زیبای بازی
– شبیه بودن کامل بازی مثل بازی منچ
– باز شدن در یک پنجره جدید که شما را قادر می‌سازد هنگام بازی به کارهای دیگری نیز بپردازید.

دانلود بازی با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود

برچسب‌های کلیدی: دانلود بازی کامپیوتری کم حجم، بازی Mensch, بازی منچ, بازی های دوران کودکی, تاریخچه بازی منچ, دانلود بازی منچ برای کامپیوتر, معنای بازی منچ, منچ و مار پله، منچ در لپ تاپ

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...
اطلاعات دانلود

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
  1. پگاه :
    ۲۳ خرداد ۹۱

    اگه میشه برام بازی رل بفستید