محصولات دانلودی

دایی به خاطر کفش کتانی خواهرزاده‌اش را کشت

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌‌ ساعت ۵ بعد از ظهر روز گذشته مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل اعلام شده دریافتند یک جوان ۱۸ ساله و یک جوان ۲۵ ساله به شدت زخمی شده‌ و به بیمارستان بعثت منتقل شده‌اند.
شاملو، بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: جوان ۱۸ ساله به نام محمد پیش از رسیدن به بیمارستان بر اثر شدت خونریزی جان باخت اما مرد جوان دیگر به نام مجید زنده ماند.
وی ادامه داد: تحقیقات نشان داد محمد، خواهر زاده مجید است و او مجید را زخمی کرده است اما برادر مجید به نام امیر که دایی دیگر محمد بوده است محمد را به هواخواهی از برادرش زخمی کرده و به قتل رسانده است.
امیر توسط مأموران پلیس شناسایی و دستگیر و در بازجویی‌ها مدعی شد یک کفش کتانی به قیمت ۱۰۰ هزار تومان خریداری کرده اما روز حادثه متوجه سرقت این کفش شده است.
وی مدعی شد از آنجا که به خواهرزاده خود به خاطر اعتیاد به مواد مخدر شک داشتم با او درگیری لفظی پیدا کردم اما وی به داخل حیاط خانه رفت و پس از برهنه کردن نیمه تنه بالایی خود من را به مبارزه دعوت کرد.
امیر گفت: برادرم مجید برای آرام کردن محمد به داخل حیاط خانه رفت اما محمد برادرم را زخمی کرد و من هم به داخل حیاط رفته و با گرفتن چاقو از دست محمد وی را با ضربه چاقو مجروح کردم.
بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران گفت: در حال حاضر تحقیقات برای مشخص شدن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 1,062
  • ۱۷ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما