دایی: هنوز قرارداد نبسته ام


 
images/20060727/daei.jpg
 
کاپیتان سابق تیم ملی آنقدر از حملات رسانه ای یک ماه اخیر خسته و کلافه است که به هیچ عنوان دعوت ما را برای یک مصاحبه بی پرده و طولانی نمی پذیرد.
علی دایی می گوید: برای این کشور زحمت زیادی کشیدم. البته بازیکن تیم ملی بودم و وظیفه ام بود اما انصاف نبود ، این گونه با من برخورد کنند.او ادامه می دهد: فعلا هیچ حرفی درباره کسی نمی زنم ، چون در حال جمع آوری اطلاعات و مدارکی هستم و بزودی همه چیز را می گویم.
باید مردم بدانند که در ورزش کشور چه می گذرد. مردم باید بدانند چه کسی راست و چه کسی دروغ می گوید.دایی از شرایط زمانه بشدت گله دارد: منتظرند تا اتفاقی بیفتد و بعد آن را به من نسبت بدهند. می گویند چون دایی را به تیم ملی دعوت نکردند ، زیر پای سهراب و بقیه نشسته تا اردوی تیم ملی را رها کنند. اینها بار گناهان خودشان را سنگین تر می کنند. به مقدساتم قسم می خورم ، اصلا اطلاع نداشتم سهراب می خواهد خداحافظی کند. این تهمتها خیلی سنگین است. من چه کاره ام که بگویم فلانی بازی بکند یا نکند. پیراهن تیم ملی ارزشش بالاتر از آن است که فردی به خاطر توصیه من ، آن را ندیده بگیرد. اصلا چه نفعی برای من دارد که چند بازیکن اردوی تیم ملی را رها کنند؟ اینها چطور می خواهند پیش خدا جواب پس بدهند؟ دایی که پس از ۱۳ سال حضور در تیم ملی در ترکیب جدید تیم حضور ندارد ، هیچ تلاشی برای فعالیت باشگاهی هم ندارد: در حال حاضر یک سری کارهای شخصی دارم که خیلی مهم است. باید این کارها را سامان بدهم و بعد به کارهای دیگرم بپردازم. به همین دلیل نه با تیمی تمرین می کنم و نه به طور جدی با تیمی مذاکره کرده ام. فعلا کارهای خیلی مهمی پیش رو دارم.