محصولات دانلودی

دایی: گل ذوب‌آهن آفساید بود

علی دایی پس از تساوی یک بر یک برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نیمه اول بازی خوبی را شاهد نبودیم و بازی سرد بود اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و می‌توانستیم پیروز این مسابقه باشیم. یک اشتباه باعث شد گل مساوی را دریافت کنیم. فوتبال همین است. بر اثر یک لحظه غفلت فرصت از دست می‌رود.

 وی گفت: امروز بازیکنان آن طور که من می‌خواستم بازی نکردند اما گل ذوب‌آهن در شرایط آفساید به ثمر رسید. کاسترو در موقعیت آفساید قرار داشت. من جایی ایستاده بودم که بر خط دفاعی پرسپولیس مسلط بودم. اگر همین طور بازی ادامه پیدا می‌کرد و داور خطای بازیکنان ذوب آهن را نمی‌گرفت گل دوم را هم دریافت می‌کردیم.
 سرمربی پرسپولیس در مورد خط حمله این تیم گفت: ما توان گلزنی داریم و بازیکنان خوبی در پرسپولیس هستند. آنها بهترین نفرات ایران هستند و با گذشت زمان شرایط ما بهتر خواهد شد. برای گلزنی کل تیم باید حمله کند همانطور که در دفاع نیز کل تیم باید شرکت داشته باشد.

 دایی ادامه داد: باید موقعیت‌های زیادی برای گلزنی خلق کنیم تا بتوانیم به گل‌های بیشتری برسیم. من از بازیکنانم راضی هستم زیرا آنها تمام تلاش‌شان را انجام دادند اما از نتیجه راضی نیستم.
 وی درباره علت اخراج عابدزاده عنوان کرد: عابدزاده از بزرگان فوتبال ایران است اما با توجه به شرایط دروازه‌بانان پرسپولیس و خلق وخوی خودم تصمیم گرفتیم با او همکاری نداشته باشیم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 787
  • ۲۰ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما