دایی و یحیی در مسیر منصوریان؟

بخش مهمی از خوشحالی زایدالوصفِ علیرضا منصوریان در کنار زمینِ مسابقه حساس با پرسپولیس، واکنش او به بازگشت تیم موردعلاقه‌اش به صدر جدول رده بندی لیگ برتر بود.


بخش مهمی از خوشحالی زایدالوصفِ علیرضا منصوریان در کنار زمینِ مسابقه حساس با پرسپولیس، واکنش او به بازگشت تیم موردعلاقه‌اش به صدر جدول رده بندی لیگ برتر بود.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرآنلاین؛ البته که این پیروزی بزرگ در یک مسابقه کلیدی، بالانشینی نفت در جدول رده‌بندی را تضمین کرد و از همین حالا عبارتِ «موفقیت‌آمیز» را به فصلِ تیم این مربی جوان دوخت اما اهمیت راهبردی این پیروزی برای آقای سرمربی، در قطعی شدن بازگشت او به استقلال نهفته بود. علیمنصور به وعده‌اش عمل کرد و ۳ امتیاز مهم را از پرسپولیس گرفت تا روی سکوهای آبی از همیشه محبوب‌تر باشد و شاید در آینده‌ای نه چندان دور، روی نیمکت تیم آبی‌ پایتخت دیده شود. این مهم‌ترین آرزوی فوتبالی سرمربی سابق تیم ملی است. آرزویی که حالا فاصله چندانی با برآورده‌شدن ندارد.

با هر نتیجه‌ای در هفته بیست و نهم، سرنوشت قهرمانی لیگ برتر به هفته پایانی کشیده شده و به نظر می‌‌رسد در روزِ به اوج رسیدن حرارت فوتبال، این‌بار مربیان پرسپولیسی لیگِ مجالی برای به تصاحبِ نیمکت این تیم برای فصل‌‌های بعدی خواهند داشت.

دایی و تیمش در قم، میزبان استقلال تهران هستند. باختن به استقلال تا به امروز یکی از خصوصیات بارز علی دایی بود اما شهریار به خوبی می‌‌داند که این بازی، تفاوت زیادی برای پرسپولیسی‌‌ها خواهد داشت. یحیی و تیمش نیز با استقلال خوزستان مسابقه می‌‌دهند.

جدالی که نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب قهرمان لیگ پانزدهم خواهند داشت. هم دایی و هم یحیی بارها در طول فصل، تیم برانکو را مورد پشتیبانی قرار داده‌اند و به نظر می‌‌رسد نزدیک‌ترین میان‌بر بازگشت به پرسپولیس برای آن‌‌ها، شکست دادن رقبای مستقیم این تیم در هفته آخر باشد. دایی و گل‌محمدی در آخرین روزهای هدایت پرسپولیس، ابدا مربیان موفقی به شمار نمی‌رفتند اما شاید نتایج هفته‌‌های آخر، اعتماد به آن‌‌ها را دوباره در هواداران تیم سرخپوش پایتخت زنده کند. اتفاقی که روز گذشته برای علیرضا منصوریان و استقلال رخ داد.