محصولات دانلودی

دبیرشورای سیاستگذاری پایتخت جوانان جهان اسلام منصوب شد

دبیرشورای سیاستگذاری پایتخت جوانان جهان اسلام منصوب شد

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر، برگرفته از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، طی حکمی از سوی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ، «حیدرعلی کامیاب کلانتری» مدیر کل ورزش و جوانان فارس به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری پایتخت جوانان جهان اسلام منصوب شد.

در حکم محمد رضا رستمی خطاب به مدیر کل ورزش و جوانان فارس آمده است: با عنایت به کاندیدا شدن شهر شیراز تحت عنوان دومین پایتخت جوانان جهان اسلام ، به منظور برنامه ریزی و بهره مندی از این فرصت برای کسب منافع ملی، بدینوسیله جنابعالی را طی این ابلاغ به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری پایتخت جوانان جهان اسلام منصوب می‌ کنم .

امید که به فضل الهی و توکل به ذات اقدسش با بهره گیری از امکانات ستادی و ملی بتوانید با برنامه ریزی راهبردی در معرفی و توسعه گفتمان بشر دوستانه جوانان ایرانی موفق شوید.

مطلب بالا در حوزه خانواده و زناشویی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 1:09 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما