دجال همان بوش است!

اخیرا در یکی از سایت‌های اینترنتی خبری با این مضمون به چاپ رسیده است که: «آیا جورج بوش یک دجال است.؟»

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، در این مقاله اینترنتی تلاش شده که با استناد به علم اعداد (Numberollgy)، پیشگویی‌های «نوستر اداموس» طرفداری فرقه شیطان پرستان و ساحران از بوش در جریان انتخابات و پیشگویی‌های کتاب مقدس به نوعی این نکته القا شود که «جورج بوش» همان دجال و یا «آنتی کریست» ذکر شده در کتاب مقدس است.

بیوگرافی خاصی که از جورج بوش در ابتدای این مقاله ارائه شده به این شرح است: او کسی است که کوکائین مصرف می‌کرده و دوستانش او را به عنوان یک الکلی عیاش بدخلق می‌شناسند. و شکست‌های تجاری متعددی داشته که به کمک دوستان ثروتمندش از آنها خلاصی یافته است. وی فرماندار ایالت تگزاس بوده و در طول فرمانداری او در تگزاس بدترین اخبار از این ایالت گزارش شده است که به چند مورد آن اشاره می کنیم که؛ تگزاس دارای بالاترین آمار کودکان فقیر ۲/۲۶ درصد در بین ایالات متحده است و 5/24 درصد مردم این ایالت از بیمه درمانی برخوردار نیستند.مطالعات اخیر وزارت کشاورزی در مورد ایالت تگزاس نشان می دهد که ۵ درصد از خانواده های تگزاس اکثر اوقات چیزی برای خوردن پیدا نمی کنند.

این ایالت کمترین هزینه سرانه خدمات اجتماعی را نسبت به دیگر ایالت ها داراست. در پنج سال اخیر وی کلیدهای رهایی مردم تگزاس از فقر و تنگدستی را در دست داشت، اما با غروری کاذب سهم طبقات ثروتمند تگزاس در پرداخت مالیات را کاهش داد و از این راه آنها را مبلغان انتخاباتی خود کرد. تگزاس بیشترین درصد بازداشت ها و زندانی ها را داراست. در تگزاس برای یک سیاه آمریکائی ۶ برابر یک سفید پوست احتمال دریافت حکم اعدام وجود دارد، تا یک سفید پوست برای کشتن یک سیاه پوست. در تگزاس برای اولین بار پس از جنگ های داخلی یک خانم Karla faye Tucher به مجازات اعدام محکوم شد.

بنا به این گزارش مدارک مورد استناد این ادعا عبارتند از: 
اول ـ «تشخیص دجال از طریق علم اعداد»: در انجیل برای اینکه آیا شخصی دجال است و یا خیر ، راهی از طریق علم اعداد داده شده است:۱ – انجیل می گوید این عدد ۶۶۶ و مربوط به یک مرد است. روش کار به این شکل است که به هر یک از حروف لاتین از A تا Z از ۱ تا ۲۶ را اختصاص می دهند که اگر این اعداد را برای نام جورج دبلیو بوش محاسبه کنیم چنین می شود:

۷ + ۵+۱۵+۱۸+۷+۵ برای جورج ، ۱۸+۵+۱۱+۱۲+۱+۲۳برای دبلیو (Walker) و ۸+۱۹+۲۱+۲ برای بوش که جمع همه آنها می شود ۱۷۷=۷+۷+۱=۱۵=۵+۱={۶}که این اولین شش ماست.

۲- می توان از روی تاریخ تولد وی یعنی ۶ جولای ۱۹۴۶ به دست آورد. به این ترتیب که اگر ارقام جولای را که هفتمین ماه میلادی است به بقیه اعداد به این شکل جمع کنیم ۷+۶+۱+۹+۴+۶=۳۳می شود ۳۳=۳+۳={۶} که دومین شش را به دست می آوریم.

۳- شش سوم را می توان با توجه به این مطلب که هدف ابتدایی دجال غلبه بر کل جهان و تقدیم آن به شیطان است و اولین قدم در این را فرمانداری تگزاس بوده است پیدا کرد. بوش برای اولین بار در هشتم نوامبر ۱۹۹۴ به فرمانداری تگزاس انتخاب شد که باز هم اگر ارقام این تاریخ را با هم جمع کنیم خواهیم داشت: ۱+۱+۸+۱+۹+۹+۴=۳۳ ۳۳=۳+۳={۶} که مجددا سومین ۶ را با ما می دهد. حال اگر تاریخ ریاست جمهوری رسیدن وی را نیز در نظر بگیریم که ۲۰ ژانویه ۲۰۰۱ بوده است مجددا به عدد ۶ می رسیم که می توانیم آن را جایگزین سومین عدد شش مربوط به دوران فرمانداری او کنیم:
۱+۱+۰+۲+۰+۰+۱={۶}

نکته حیرت انگیز اینکه چرا پدر وی به هنگام نامگذاری او نام هربوت را قبل از کلمه (Walke) از نام وی حذف کرد؟ آیا آن راهی برای پیشکش پسرش به شیطان نبوده است؟ George= 6 حرف ، WALKER= 6 حرف ، BUSHJR ریشه آلمانی آن Busche نیز دارای شش حرف است که دوباره سه شش را تشکیل می دهد.

اگر هنوز متقاعد نشده اید باید بدانید که شانس رخداد چیزی شبیه به حالت فوق به طور اتفاقی و تصادفی ۱ در ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۱۰۰ است که بیش از ۱۶ برابر کل جمعیت بشر است. حال اگر باز هم تصور می کنید که این یک تصادف است بد نیست به این ضرب المثل و به تبع آن دومین سند دقت کنید که می گوید: « شخصی را از طرفدارانش بشناس ».

دوم ـ «حمایت گروه‌های شیطان پرست»: وی در طول دوران مبارزان اولیه اش در گروههای شیطان پرست نیوهامپشایر حضور یافت و این واقعه ای بود که به طور گسترده در رسانه های خبری پوشش داده شد و این در حالی بود که یک تجمع نفرت آور از ساحره ها و جادوگران از سراسر نیواینگلند گردهم آمدند تا صعود وی به مقام ریاست جمهوری را پیش بینی کرده و جشن بگیرند.

سوم ـ «پیشگویی‌های نوسترآداموس»: میشل نوستر اداموس (۱۵۶۶ – ۱۵۰۳ م) یک پزشک و منجم فرانسوی بود که کتابی با بیش از ۹۰۰ پیشگویی درباره حوادث فرانسه و کل جهان نگاشته است. وی پیشگویی‌های خود را به صورت مصراع‌های آهنگین نگاشته که به دلیل برخورداری از دقت زیاد بسیار مورد توجه بوده‌اند. یکی از پیشگویی‌ها که اخیرا در اینترنت نیز وارد شده این است که: هزاره می‌آید، ماه دوزادهم، در خانه نیرومندترین قدرت و آدم سبک مغز روستایی می‌آید تا ادعای رهبری کند. وی سپس ادامه می‌دهد: یک فرد مشکوک از سلطنت دور می‌شود با اینکه عده زیادی از آن حمایت می‌کنند و او رای عمومی را به دست می‌آورد اما گروهی اجازه نمی‌دهند که او حکمفرما شود. این مطلب به نظر می‌رسد که تماما در مورد (آل گور) رقیب بوش باشد وی اضافه می‌کند به حکومت رسیدن بوش مصادف با آمدن ستاره دنباله داری است به نام Hale Bop. سال‌های ۹۵ تا ۹۷: یعنی زمان شروع و آغاز مقدمات مبارزات انتخاباتی بوش و سال ۹۷: یعنی زمانی که از وی به عنوان نامزد ریاست جمهوری سخن به میان آمد آخرین حد روشنایی این ستاره دنباله دار بود. او در ادامه می گوید:
پس از روی کار آمدن وی، قتل عام شدیدی صورت می‌گیرد و صدها تن به انتقام بر می‌خیزند و سپس کسی می‌آید {از طرفداران بوش } که مانند «هانی بال» است.

هانی بال ژنرال سیاهی بود که با فیل‌هایش برای تسخیر روم حرکت کرد اما در نهایت شکست خورد. در اینجا «کالین پاول» سیاهپوست که به طرف عراق (بابل) حرکت می‌کند مورد نیاز است. قابل ذکر است که این پیشگویی‌ها با تفصیلات بسیاری ادامه می‌یابد که مجال پرداختن به همه آنها و توضیح دقیق و با جزئیات انها نیست.

چهارم : « پیشگویی‌های انجیل»: این پیشگویی‌ها بر اساس مکاشفه عجیب دانیال نبی است که تعبیر آن این چنین است: وی (دانیال نبی) می‌گوید: در ایلام {susa سمت مشرق بابل در عراق} در پیش روی خود قوچی دو شاخ را دیدم {اشاره به صدام حسین} و شاخ‌های وی بلند بودند {اشاره به اینکه او چهارمین ارتش ثروتمند جهان را داشت}. یکی از شاخ‌های بلندتر از دیگری بود و بعدا بلندتر شد {اشاره به نیروه های نظامی عادی و گارد جمهوری عراق دارد که بعدا شکل گرفت و به هفت لشکر تقسیم شد} این قوچ را می‌دیدم که به سمت شمال {کردها و ایران} و جنوب {کویت} حمله می‌کند. و هیچ نیرویی نمی‌توانست او را از این اعمالش باز دارد.

او به بزرگترین قدرت در منطقه تبدیل شد. در حالی که به این قوچ می‌اندیشیدم. ناگهان بزی با یک شاخ از غرب آمد در حالی که تمام کره را می‌پیمود بدون اینکه زمین را لمس کند {اشاره به جورج دبلیو بوش و نیروی هوایی وی دارد} او به طرف قوچ دو شاخ آمد و به او با خشم زیاد حمله کرد و قوچ توانایی ایستادگی در برابر آن را نداشت. و بز پشت او را به زمین زد. بز خیلی بزرگ و برتر شد اما با وجود قدرتش شاخش شکسته بود {جورج بوش پدر به خاطر تصویب حمله هوایی آمریکا به عراق یکسال بعد ریاست جمهوری را از دست داد}. به جای شاخ قبلی وی چهار شاخ رشد کرد {وی سه پسر و یک دختر داشت که به دلیل «لوسمی ۲» فوت کرد} و به جای آنها شاخ دیگری رشد کرد {اشاره به جورج دبلیو بوش} که ثروتمند بود و به طرف غرب و جنوب رفت {وی بیشتر دوران جوانی خود را در قماربازی و شراب خواری گذراند و بعدها به فرمانداری تگزاس رضایت داد و سپس به رئیس جمهوری رسید} و به طرف سرزمین زیبا {یعنی خاورمیانه} لشگر کشی کرد.


او خود را برتر از همه و به عنوان رهبر گروه خود معرفی کرد {رهبر ائتلاف عدالت بی پایان} و بعد من شنیدم که فرد مقدسی به فرد مقدس دیگر می‌گفت: چقدر طول می کشد تا رویایی دانیال تحقق یابد. او جواب داد ۲۳۰۰ روز و شب و این جنگ {جنگ خاورمیانه} شش و نیم سال به طول خواهد انجامید که باعث مرگ و میر و خرابی‌های ناباورانه می‌گردد. زمانی که من در حال دیدن این رؤیا بودم و می‌کوشیدم آن را بفهمم پشت من کسی ایستاد که مردی بود {در انجیل پسر خدا} عیسی (ع) و به جبرئیل گفت که جبرئیل به او بگو که ای پسر! بدان که این رویا به آخرالزمان مربوط می‌شود و این در حالی بود که او در نزدیکی جایی که بودم آمد و من هم از ترس به سجده افتادم.