دختر جوان قربانی نقشه شوم مرد تبهکار شد

دختر جوان قربانی نقشه شوم مرد تبهکار شد


خبرگزاری فارس: دختر جوانی که به قصد ازدواج با مرد جوانی ارتباط برقرار کرده بود، قربانی نقشه شوم این مرد جوان شده و به مدت یک هفته در خانه این فرد زندانی بود.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عصر روز ۲۵ تیرماه سال‌جاری زن میانسالی با برقراری تماس با مأموران مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مدعی شد مرد جوانی دختری را در خانه‌ای زندانی کرده است.
مأموران در حال بررسی و ثبت اظهارات این زن بودند که ناگهان ارتباط تلفنی قطع شد و دیگر خبری از این زن و اظهاراتش نشد تا اینکه روز گذشته مجدداً این زن با مأموران کلانتری عباس آباد تماس برقرار کرده و این بار پس از بازگویی ماجرا آدرس محل زندانی شدن این دختر جوان را نیز به مأموران گفت.
جعفری معاون دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: مأموران به سرعت خود را به محل عنوان شده از سوی این زن میانسال رسانده و دریافتند دختر جوان ۲۶ ساله‌ای در یک انباری در یک خانه ویلایی زندانی شده است.
مأموران پس از بهبود وضع این دختر جوان وی را مورد بازجویی قرار دادند که طی این بازجویی مشخص شد وی با مرد جوانی از ۶ ماه قبل ارتباط داشته و به خانه وی رفت‌‌وآمد داشته تا اینکه هفته قبل مرد جوان پس از برقراری ارتباط نامشروع با این دختر جوان وی را در انباری حبس کرده است.
دختر جوان در بازجویی مدعی شد ۶ ماه قبل زمانی که برای اولین بار به خانه این فرد آمده است مرد جوان به وی وعده ازدواج داده و سپس با همین وعده با وی ارتباط نامشروع برقرار کرده است.
مأموران این فرد را به اتهام برقراری ارتباط نامشروع دستگیر کرده و همچنین این مرد جوان را نیز به جرم بازداشت غیرقانونی این فرد و همچنین برقراری ارتباط نامشروع تحت پیگرد قرار دادند.